malowanie samochodu

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
rychu1990r

malowanie samochodu

#1

Nieprzeczytany post autor: rychu1990r »

witam ma taką prosbe jesli ktos sie zna i orjentuje w cenach i wogule robociznie czegos takiego to był bym bardzo wdzieczny jak by napisal; ile takie malowanie by kosztowało w całosci czlyi ;

- malowanie spojlera przud tył na zółto

- -||- maski tylko srodek ( bo samochód jest srebny , a ten środek ma byc jasy grafit)

- malowanie tylnej klapyna ten sam kolor co maska (srodek)

- ten pikny wzorek na bokach który daje pikny charakter
moze to głupie ze o takie cos pytam ale mi sie to bardzo podoba i zaczoł bym kołowac sianko na takie bajery

pozdrówki czekam na odpowiedz

Rzepa

#2

Nieprzeczytany post autor: Rzepa »

fajny styl :P jutro w warsztacie pokaze to i ci napisze ile w bydgoszcy za to weźmiemy :D Pozdro

rychu1990r

#3

Nieprzeczytany post autor: rychu1990r »

a co zajmujecie sie tym?? nio to fanie by było w bydgosczy mam rodzine wiec bym wrazie czego wpadł oki czekma na informacje pozdrówki a ha i zapomniałem ze tam dach tez na kolor jasny grafit jak maska . bo zapomniałem dopisac pozdro

Rzepa

#4

Nieprzeczytany post autor: Rzepa »

spoko .. jutro dam ci odpowiedź

[ Dodano: 2007-05-14, 19:32 ]
a więc za malowanie wzieli byśmy 2 000 zł .. ale dopiero gdzies za twa tygodnie byś mógł wstawić asterke bo teraz mam do zbudowania 2 rajdówki astre i bmw :)

throubler

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 27 gru 2007, 12:14
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: wroclaw
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: throubler »

zapraszam do wrocka. etc zrobia ci rakiete z tego autka a co do ceny to sie dogadamy. [External Link Removed for Guests] tak sie robi tuning.

ODPOWIEDZ