LAMPY RINGI ANGEL EYES

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
markus

LAMPY RINGI ANGEL EYES

#1

Nieprzeczytany post autor: markus »

CZEŚĆ WSZYSTKIM. Od dłuższego czasu męczy mnie sprawa z reflektorami soczewkowymi do astry F na allegro, których cena nie jest zbyt niska (600zł). Nie powiem są extra, ale nie o wygląd chodzi, tylko są to soczewki i przezroczyste szkło, więc myśle, że będą dobrze oświetlać drogę o co mi bardzo chodzi i czy nie trzeba przerabiać instalacji. Powiedzcie mi drodzy automaniacy, czy warto wydać taką kasę do 16-letniego auta :) a że nie znam od początku pochodzenia tego auta boje sie, że po zakupie nie będe mógł ich zamontować bo okaże się, że przód był walnięty i jest nieco krzywy i takie tam... A może już ktoś z Was cieszy się zakupem takich reflektorów ??? A tak wogóle to i tak nie mam tak dużej kasy i najlepiej to bym je kupił na raty :) a jakby moja kobitka się dowiedziała, że wydaje taką kasę na jakieś lampy to bym pewnie dostał po dupie :mrgreen: Co Wy o tym wszystkim sądzicie ? ? ? ? [External Link Removed for Guests]

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#2

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

Szczerze?

Te lampy wyglądają prześlicznie i tylko tyle - wielu klubowiczy już ma na swoich asterkach takie lampy. A co do lepszego oświetleniu to szczerze mówiąc, moje młode oczy NIe widzą różnicy :) nic a nic.

CHłopie w trójmieście zakładają za 650 zł xenony z pełną instalacją.


Co do tych lamp, które podałeś wyżej na aukcji to:
po pierwsze: nie kupuj niczego spod znaku SONAR !! tylko FK lub inne niemieckie produkcje
po drugie: nie masz żadnych problemów odnośnie montażu, po prostu wyjmujesz stare, podłaczasz te i włuala - jedyny mankament to taki, który tyczy się eelektrycznego ustawiania wysokości lamp - tu niestety musisz ustawiać ręcznie.. a urzadzonko do zmiany wysokości możesz sobie wsadzić w ....Tyłek ;),

Reasumując:
-xenony 650 zł z założeniem
-angel eyes 600zł + wysyłka z 30 zł czyli w sumie 630 zł , potem dostaniesz w dziób od swej miłości, a z czasem sam dojdziesz do wniosku, że róznicy w świeceniu nie ma :)

Takie jest moje zdanie i opiera się ono na wielu , wielu opiniach... jak i na własnych obiektywnych doświadczeniach wyrażonychw tym poście, zatem jakie kolwiek sprzeciwy w moją stronę już z góry zakładam , że nie są uzsadnione...więc..... :)

Umówmy sie tak: jak nie wierzysz w to co napisałem, Kup sobie te lampy ciesz się ich wygladem a w nocy zobaczysz jak się sprawują :) /pozdrawiam!

BOBY

Astro-maniak
Posty: 488
Rejestracja: 21 gru 2006, 15:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: BOBY »

HeHe Junior różnica jest w świeceniu i to nawet znacząca przy standardowych żarówkach jakie są założone w Sonarach a jeżeli się wymieni żaróweczki to już prawie ksenon :) Jeżeli tobie się podobają Sonary to je kupuj są zespolone z kierunkowskazem i lepiej się prezentują na aucie niż FK. Daj zdjęcie swojego auta to poradzimy czy masz kupić z czarnym wkładem czy z srebrnym. A po za tym bierz kredyt i kupuj te lampy bo jest warto.

Czelus

Astro-maniak
Posty: 1129
Rejestracja: 02 sty 2007, 19:09
Imię: Łukasz
Auto: chrysler 300M
Silnik: 2,7
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia-Cisowa
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Czelus »

pewnie jak ja dostane duze odszkodowanie za noge to je napewno tez kupie :D bo naprawde ladnie wygladają !!! sa poprostu śliczne :D i ja sobie kupie CZARNE :)

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#5

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

... to jak świeca lampyw dużej mierze, zalezy od tego jakie masz żarówki, jak są te lampy wyregulowane, i psychiczne nastawienie :)

no jeśli chodzi o wygląd to bez porównania angel eyes sa ładniejsze.... ale czy warto ?

lampy odmładzają autko...

markus

#6

Nieprzeczytany post autor: markus »

W trójmieście powiadasz ??? Hmmm tylko, że ja jestem z Poznania. A te FK to jakie są i co to wogóle, jakieś zdjęcia, stronki czy coś masz może

[ Dodano: 2007-05-15, 19:49 ]
BOBY,

Nie moge dostrzec na twoim zdjęciu, ale czy Ty masz własnie takie lampy czy mi sięwydaje. Jak tak to pokaż no jakieś wększe zdjęcie

[ Dodano: 2007-05-15, 20:08 ]
No znalazłem już te FK. Są za 850zł. Rany boskie ale dużo. To już lepiej na allegro zestaw do instalacji ksenonów za 600zł kupić i wpakować w te nieładne klosze opla stare.

[ Dodano: 2007-05-15, 20:15 ]
rany ale to wszystko drogie. :( Chce sobie zrobić człowiek autko, żeby ładniejsze było a tu zawsze o kasę chodzi. :( :( :(

[ Dodano: 2007-05-15, 20:23 ]
A znalazłem jeszcze takie : [External Link Removed for Guests]

matee

Astro-maniak
Posty: 82
Rejestracja: 14 maja 2007, 19:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń / CALifornia
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: matee »

Jestem szczesliwym posiadaczem sonarkow i narazie nie nazekam. Mam przod i tyl sonar'a black postaram sie zrobic foty jak najszybciej i wrzucic je tutaj. Jedyny problem ktory napotkalem podczas instalacji to to ze niestety lampy z przodu nie posiadaly wtyczki do swiatel postojowych (do ringow bo one robia za swiatla postojowe).

Pozdrawiam

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

dodam że sonary nie mają dolnego mocowania ;)


Junior xenony mówisz że za 650zł? - ale zakładają to do zwykłych lamp??? - ale tak chyba raczej nie da rady :/

BOBY

Astro-maniak
Posty: 488
Rejestracja: 21 gru 2006, 15:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: BOBY »

JOszi pisze:dodam że sonary nie mają dolnego mocowania ;)


Junior xenony mówisz że za 650zł? - ale zakładają to do zwykłych lamp??? - ale tak chyba raczej nie da rady :/
Mocowanie jest tzn blaszka taka wystaje i wsuwana jest za zderzak i trzyma :)

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#10

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

Junior xenony mówisz że za 650zł? - ale zakładają to do zwykłych lamp??? - ale tak chyba raczej nie da rady :/
nie wiem jakoni to zakladają,wiem że całainstalacja z palnikami wraz założeniem 650zł kumpla kumpel zakładał- zresztą zobaczcie ile tego teraz w necie

ODPOWIEDZ