LAMPY RINGI ANGEL EYES

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

no no rozumiem :D ale mi chodziło że xenony chyba tylko do gładkich kloszy da radę :/

bo w sumie instalacja i montaż to dziecinnie proste :D chodzi tylko czy do zwykłych lamp się na da :D

słyszałem że do sonarów ksenony się nie nadają :/ tzn pasują itd ale podobno mocno lampki sie niszczą :/

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#12

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

JOszi pisze:tzn pasują itd ale podobno mocno lampki sie niszczą :/
szkło :)- to jest tworzywo które może się wypiąć na nas ;) jak załączymy xenony...

matee

Astro-maniak
Posty: 82
Rejestracja: 14 maja 2007, 19:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń / CALifornia
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: matee »

JOszi pisze:dodam że sonary nie mają dolnego mocowania ;)


Junior xenony mówisz że za 650zł? - ale zakładają to do zwykłych lamp??? - ale tak chyba raczej nie da rady :/
Prawda, ale bardzo dobrze trzymaja sie zderzaka... Ale inna wada tych lamp w/g mnie jest:

1. Brak mozliwosci wymiany ringow i diody ktora jest wtopiona w lampe (przynajmniej ja nie widze mozliwosci...)
2. Slaba jakosc wykonania szczegolow (np ja musialem sam przyklejac uszczelke ktora dochodzi do blotnika... bo byla urwana.. lub slabo sie trzymala)
3. Brak wtyczki do swiatel postojowych

Ale maja tez + :)
1. Wyglad :P
2. Bardzo dobra jakosc swiecenia (zarowno swiatla mijania i dlugie)
...

Pozdrawiam

markus

#14

Nieprzeczytany post autor: markus »

JOszi, Można zakładać do takich zwykłych lamp, nie muszą być gładkie klosze, ale jakby policja się uparła to mogły by być jakieś problemy bo nie są przystosowane do ksenonów takie lampy.

[ Dodano: 2007-05-16, 15:25 ]
Ej !!!!!!!!! ludziska a zobaczcie na te ceny: [External Link Removed for Guests]

matee

Astro-maniak
Posty: 82
Rejestracja: 14 maja 2007, 19:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń / CALifornia
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: matee »

markus pisze:JOszi, Można zakładać do takich zwykłych lamp, nie muszą być gładkie klosze, ale jakby policja się uparła to mogły by być jakieś problemy bo nie są przystosowane do ksenonów takie lampy.

[ Dodano: 2007-05-16, 15:25 ]
Ej !!!!!!!!! ludziska a zobaczcie na te ceny: [External Link Removed for Guests]
Cos im sie chyba powalilo.. :) pewnie ktos zobaczyl cene 660zl i pomyslal ze to za 1 lampe ;p 2x i im wyszla taka cena... to chyba jedyne rozsadne wyjasnienie ;)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jedras_GW

Astro-maniak
Posty: 821
Rejestracja: 08 kwie 2007, 1:05
Auto: Astra H
Silnik: Z16XEP
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: Jedras_GW »

Heh jak tu czytam te opinie o tych swiatlach to mi sie tych ringów odechciewa...:D:D:D a tak serio to z tą niemożliwością wymiany przepalonego ringu jesteście pewni na 100%?? bo jakoś dziwne mi sie to wydaje...
Serdecznie Pozdrawiam
Astra H Z16XEP '04 77kkm

matee

Astro-maniak
Posty: 82
Rejestracja: 14 maja 2007, 19:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń / CALifornia
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: matee »

Jedras_GW pisze:Heh jak tu czytam te opinie o tych swiatlach to mi sie tych ringów odechciewa...:D:D:D a tak serio to z tą niemożliwością wymiany przepalonego ringu jesteście pewni na 100%?? bo jakoś dziwne mi sie to wydaje...
Nie widzialem takiej mozliwosci, tak samo jak wymiana diody, ale moze jestem w bledzie i czegos nie dopatrzylem moze by ktos inny tez sie wypowiedzial kto posiada owe lampy ? :)

marek19830

Astro-maniak
Posty: 97
Rejestracja: 27 gru 2006, 18:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: mszana
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: marek19830 »

Nie wiem jak jest z SONARAMI, ale ja mam angel ayesy FK i w nich mozna wymienic zaroweczki w ringach. A wedlug mnie swieca tez o niebo lepiej.

markus

#19

Nieprzeczytany post autor: markus »

marek19830, no pozazdrościć takich lamp, też bym chętnie sobie kupił, ale na razie bieda i nie ma kasy. A jak czytam to wszystko to też nie mam 100% pewności czy one są takie dobre.

Awatar użytkownika
Jedras_GW

Astro-maniak
Posty: 821
Rejestracja: 08 kwie 2007, 1:05
Auto: Astra H
Silnik: Z16XEP
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

#20

Nieprzeczytany post autor: Jedras_GW »

efekt wizualny spoczko... jeśłi chodzi o wygląd lampy wymiatają i bardzo mam na nie ochotę:D z tym tym bardziej teraz kiedy trzeba 24h jezdzic z wlaczonymi swiatlami dobrze by bylo wiedziec jak jest z wymiana tych diód... bo co z tego że kupisz lampy za ponad 600 zeta jak potem wymiana wyniesie 100 zeta...
Serdecznie Pozdrawiam
Astra H Z16XEP '04 77kkm

ODPOWIEDZ