LAMPY RINGI ANGEL EYES

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
jasin

Astro-maniak
Posty: 58
Rejestracja: 13 lut 2009, 21:13
Imię: jasin
Auto: Opel Astra G
Silnik: X16SZR
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

#41

Nieprzeczytany post autor: jasin »

aha :shock:
no ale jak pisalem wmontuje dla wlasnego spokoju :]
;)

13_wojownik

Astro-maniak
Posty: 90
Rejestracja: 16 sty 2011, 8:19

#42

Nieprzeczytany post autor: 13_wojownik »

I jak z tymi żarówkami da się je wymienić te pozycyjne w ringach?? Jeszcze jedno pytanie do czego sa te inne otwory między innymi ten miedzy ringami u góry u dołu sa diody a u góry?? Chodzi mi o sonary, Otwór wygląda jak na żarówkę

Awatar użytkownika
Tbg

Astro-maniak
Posty: 1146
Rejestracja: 08 paź 2008, 23:37
Auto: VC
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: TARNOBRZEG/W-WA

#43

Nieprzeczytany post autor: Tbg »

waldek_x, żarówek w sonarach nie wymienisz. Jest to jednolity tak jakby kwasowy pasek led. Po prostu są i tyle.

Ten otwór u góry jest na żarówkę postojową W5W, ale ciężko się dostać i strasznie szpeci zamontowanie tam światła także nie polecam.

13_wojownik

Astro-maniak
Posty: 90
Rejestracja: 16 sty 2011, 8:19

#44

Nieprzeczytany post autor: 13_wojownik »

Tbg, a czy ktos juz miał ten kłopot że to sie spaliło?? A i jeszcze jedno juto montaż, a dziś chciałbym przy okazji zapytać wsówki bede potrzbował podobno do świateł pozycyjnych, jakieś wąskie czy szerokie??

Awatar użytkownika
Tbg

Astro-maniak
Posty: 1146
Rejestracja: 08 paź 2008, 23:37
Auto: VC
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: TARNOBRZEG/W-WA

#45

Nieprzeczytany post autor: Tbg »

waldek_x, nie spotkałem się z tym żeby komuś się spaliły ringi.

Jakie wsówki? Kostka, która idzie od auta (ta oryginalna) ma 2 piny, plus i minus. Od lamp idą 2 pary kabelków czerwonych i czarnych. Patrzysz, które to są ringi i łączysz 2 kabelki czerwone i 2 kabelki czarne następnie wpinasz w "dziurki" w kostce, taśmą owijasz i dziękuję dobranoc xD

13_wojownik

Astro-maniak
Posty: 90
Rejestracja: 16 sty 2011, 8:19

#46

Nieprzeczytany post autor: 13_wojownik »

Tbg, ok dzieki no ja pytam bo te diody co sa jako pozycje, to szybko sie palą. A ja złaczyłem 3 kabelki bo i te diody chyba podłączyłem u dołu, a co do wsówek to tez sobie kupiłem, żeby lepiej siedziało reszte zrobiłem jak napisałeś czyli zaizolowałem
zichu, Ja odwrotnie, miałem kupić te lampy później, ale trafiła się okazja że były w miare tanio to kupiłem :)

ODPOWIEDZ