NEONY ??

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
unihorn

Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 16 sty 2008, 22:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

NEONY ??

#1

Nieprzeczytany post autor: unihorn »

Hejka ostatnio widziałem parę autek z neonami nawet fajnie to wyglądało i zastanawiam się zainstalować coś takiego u siebie i mam pytanie do tych co montowali już coś takiego jak jest to montowane w Astrze G Hatchback pod co podłączyć którędy puścić przewody zasilające i jeżeli możecie to zamieście jakieś fotki.

Szegi

Astro-maniak
Posty: 2153
Rejestracja: 05 cze 2007, 21:08
Imię: Kacperek
Auto: Astra F
Silnik: Ce20eNE
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Drzycim / Bydgoszcz

#2

Nieprzeczytany post autor: Szegi »

A za neony nie karają jak złapia :?:
[External Link Removed for Guests]
--------------------------------------------------------------

riko

Astro-maniak
Posty: 199
Rejestracja: 28 lut 2008, 22:41
Imię: Ryszard
Auto: Astra g kombi
Silnik: 1.6/16v lpg
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Budy Barcząckie
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: riko »

Pewnie,że karają,przecież jest to oświetlenie nielegalne..
Caravan do końca...

unihorn

Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 16 sty 2008, 22:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: unihorn »

Hehehe wiejski tuning no zastanawiające to są jakieś granice bo wedle takiej wypowiedzi wszystko może być wiejskim tuningiem naklejka na szybie, spojler, progi , ksenony made in china w reflektorach z rozproszeniem na szkle, przyciemnienie szyb i wiele innych aspektów które się innym nie spodobają żałosne stwierdzenie, osobiście uważam ze do tuningu optycznego możemy zaliczyć wszystko co zostało wykonane profesjonalnie i estetycznie z zachowaniem tej drugiej a wracając do tematu to którędy najlepiej przełożyc przewody od akumulatora do wł w kabinie bo nie znalazłem narazie ciekawego przejścia w ścianie gordziowej pozdrawiam i bez urazy

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#5

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

kondzio pisze:ale jesli stoi samochod i masz wlaczone to nic ci niemoze policja zrobic

tak ? to włącz na postoju to oświetlenie - to jak zobaczy policja.. nie dadzą ci spokoju ...


Juz był taki przypadek i nie radze grać policjmajstrom na oczach...

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#6

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Policja może zawsze sprawdzić pojazd, jeśli nie stoi on na prywatnej posesji. A jeśli auto ma neony, które niestety homologacji nigdy nie miały, więc legalnie zamontowane na być nie mogą, to zabierają dowód.
Poza tym jeśli masz takie neony, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że używasz ich w czasie jazdy, a jeśli policjant ma powody podejrzewać, to ma dodatkowo prawo po swojej stronie
Obrazek

unihorn

Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 16 sty 2008, 22:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: unihorn »

Panowie ale nie pytałem o legalność tych neonów bo to sprawa indywidualna kazdy odpowiada za swoje czyny nasze państwo ma takie zasady trudno pytałem jak je zamontować i którędy puścić przewody do kabiny a czy to legalne czy nie pozostawmy indywidualnie każdemu osobno do rozpatrzenia pozdro

Awatar użytkownika
Chrusto

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 03 lis 2008, 14:51
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Szubin
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: Chrusto »

unihorn pisze:Panowie ale nie pytałem o legalność tych neonów bo to sprawa indywidualna kazdy odpowiada za swoje czyny nasze państwo ma takie zasady trudno pytałem jak je zamontować i którędy puścić przewody do kabiny a czy to legalne czy nie pozostawmy indywidualnie każdemu osobno do rozpatrzenia pozdro
Racja. Temat nie dotyczy legalności a zagadnień strony technicznej wykonania montażu .

ODPOWIEDZ