przyciemnianie szyb samemu

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
Junior92

Astro-maniak
Posty: 2646
Rejestracja: 23 sie 2011, 0:53
Imię: Damian
Auto: Astra F / Omega Bfl
Silnik: c18xel / y26se
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: przyciemnianie szyb samemu

#51

Nieprzeczytany post autor: Junior92 »

Pewnie ze sie da ! :) ja tak mialem w lagunie :) tylko ze na aucie :) mialem 5 paskow ... trzeba bylo sie przyjrzec i z 20cm bylo widac dalej wogole :D takze jak to zrobisz umiejetnie bedziesz mial idealnie :)
1 robiac na paski przyklejasz na plynie tylko z ta folia ochronna odcinasz i masz do gornego paska powiedzmy
2potem sciagasz ochronna i przyklejasz i wtedy sobie ustawiasz jak najladniej
!! pamietaj ! najedziesz jedna na druga to nie bedzie w zasadzie widac. lecz jak milimetr zostawisz. ... moze paskudnie wygladac :) !!
3potem wycinasz dolny jak juz masz na szybie i troche przeschnie
4kolejny pasek robisz od poczatku od pkt 1
Pozdro i powodzenia :)
Moja kochanka :D :
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
sevi

ex-Staff
Posty: 2459
Rejestracja: 31 maja 2008, 13:49
Imię: Severyn
Auto: Volvo V40
Silnik: 2.0 T
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#52

Nieprzeczytany post autor: sevi »

hmmm tyle że ja nie będę bawić się w paski.

Awatar użytkownika
Junior92

Astro-maniak
Posty: 2646
Rejestracja: 23 sie 2011, 0:53
Imię: Damian
Auto: Astra F / Omega Bfl
Silnik: c18xel / y26se
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#53

Nieprzeczytany post autor: Junior92 »

no to jezeli szyba profilowana i tania folia nie termokurczliwa to ciezko to widze ;) powodzenia i czekamy na foto :)
Moja kochanka :D :
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
cierpik

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 15 paź 2011, 23:18
Imię: Robert
Auto: Astra H
Silnik: 1,9
Województwo: wielkopolskie

#54

Nieprzeczytany post autor: cierpik »

Dzięki za podpowiedzi ale jaką folię wybrać jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny cel- folia ma imitować oryginalnie przyciemnione szyby przez producenta tył drzwi, bok,klapa, wszystkie dostępne są za "ciemne"???

Mam auto w wersji cosmo z minimalnie już przyciemnionymi szybkami.

Awatar użytkownika
Junior92

Astro-maniak
Posty: 2646
Rejestracja: 23 sie 2011, 0:53
Imię: Damian
Auto: Astra F / Omega Bfl
Silnik: c18xel / y26se
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#55

Nieprzeczytany post autor: Junior92 »

no to w tym momencie proponuje jasniutkie, u mnie w profilu masz przednie szybki folia 25% light light black a tyl light black tyl ladnie wyglada itd wieczorem przyciemnienia wogole w dzien ladnie ale mimo wszystko widac wszystko w srodku ale juz nie dokladniej, a przednie te jasniutkie to chodzi tylko o poswit ciemnosci ale prawie ich nie widac
tylko ze ja mialem biale szyby, fabryczne zielonkawe juz przyciemniane przodu nie mozna tykac ;) tyl stawiam ladny efekt by dostal :)
Decyzja nalezy do ciebie jak bys byl z kato albo slaska dal bym ci kawalek takiej i takiej i bys sobie przymierzyl i sam stwierdzil :)
Moja kochanka :D :
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Tbg

Astro-maniak
Posty: 1146
Rejestracja: 08 paź 2008, 23:37
Auto: VC
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: TARNOBRZEG/W-WA

#56

Nieprzeczytany post autor: Tbg »

Nieno jak ktoś potrafi to oczywiście, że się da najzwyklejszą folią. Ja np. potrafię zrobić z jednego kawałka bez wycinania szyby z klapy, kwestia umiejętności i techniki a nawet nie sprzętu, no ale oczywiście opalarka musi być.

ODPOWIEDZ