przyciemnianie szyb samemu

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

nie że reklamuje inne forum ale u "konkurencji" czyli ATT jest ładny opisik jak przyciemnić szybki ;)

Cieszyn

Astro-maniak
Posty: 871
Rejestracja: 07 lut 2008, 21:36
Imię: Kamil
Auto: Astra H
Silnik: Z17DTH
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Cieszyn »

Kiler023, napisz tutaj: [External Link Removed for Guests] może ktos będzie chetny :) Pzdr

Awatar użytkownika
piotrass2000

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2008, 14:20
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: piotrass2000 »

kolego powiem Ci tak, to że folia jest dużo droższa to nie znaczy że będzie lepsza od tej tanszej, sam sie o tym przekonałem, za pierwszym razem okleiłem moją wczesniejsząCorsę folią najtanszą żeby spróbować jak mi wyjdzie i jeździłem z tą folią prawie 2 lata i nie narzekałem na nią, co prawda straciła przez te 2 lata swój pierwotny kolor ale nie było źle, kupiłem potem folię za około 60zł czyli jużdroższą, wyklejanie było ok przystawała jako tako, ale po 2 miesiącach zauważyłem że doodoła robiąsie pęcherzyki powietrza które sie pod niądostały gdyżklej nie łapał należycie. może taka sie akurat trafiła, ale stwierdziłem że lepiej zrobićtańsząraz na 2 lata i żeby była święża niżrobićraz za większąkase;p eloooo

kdslawek

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 15 paź 2008, 10:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: okolice tarnowa
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: kdslawek »

witam, ostatnio bylem zmuszony wymienic przednia szybe poniewaz jakims cudem mi pekla, chcialem sammemu ale sie nie oplacalo, uzywka okolo 120 klej 50 zl nowaa uszczelka 40 to juz jest 210 a w serwicie mi to za 270 zrobili, przyciemniali tez szyby w samochodziei biora za tylna 200 a za boczne po 100, czyli 400 bo male sa gratis
, i doradzcie mi teraz, mam kolege ktory przyciemnia szyby folia ze sklepu za jakies 20-30zl, koszt przyciemnienia to 50zl zrobiljuz kilka aut , i nie iwem czy isc do niego czy do serwisu,

Cieszyn

Astro-maniak
Posty: 871
Rejestracja: 07 lut 2008, 21:36
Imię: Kamil
Auto: Astra H
Silnik: Z17DTH
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Cieszyn »

kdslawek, Jak masz kase to niezałuj :) A bedziesz zadowolony :)

Awatar użytkownika
piotrass2000

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2008, 14:20
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: piotrass2000 »

Kolego jeżeli masz zamiar trzymać to autko jeszcze przez jakieś3-4 lata a może i dłużej to możesz zrobićw serwisie bo jednak zrobią to dokładniej i na dłuższy czas ale jeśli nie myślisz o tym żeby trzymać dłużej autko to myśle że nie ma sensu tego robić w serwisie lepiej daj koledze na butelke i Ci ściemni, ja sobie zrobiłem w astrze 2 cały tył za 30zł bo zrobiłem to sam, największy jest problem z wklejeniem na tylną szybę bo jest jajkowata ale da sie, możesz kupić folie termiczną żeby sobie ułatwić.a boczne możesz sobie poprostu wymontować i będzie GIT ;) Pozdro
:mrgreen:

Robcio

Astro-maniak
Posty: 834
Rejestracja: 05 maja 2008, 13:55
Imię: Robert
Auto: Astra F
Silnik: 1.8 16V X18XE
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: Robcio »

ja po 2 krotnym przyciemnianiu szybek w mojej asterce stwierdzam ze niema co załowac kasy na folie bo ta najtańsza z allegro jest do bani bo sie strasznie zagina jest zbyt cienka .... kolor naturalnie trzyma pare lat, poźniej zaczyna sie robic coraz jaśniejsza :) przy 1 oklejaniu po 5 latach zrobiłą sie przezroczysta z 90% przyciemnienia.... oklejać najlepiej w 2 osoby .... ja mam kombiacza i szybek bocznych bagażnika nie wyciagne bo sa wklejane i okleiłem je bez mniejszego problemu.... a co do pacek wyciskajacych to powinno sie uzywać packi z filcem wtedy niema zadnych wysek :) a o porządnym umyciu szyby to chyba nie musze wspominać bo później jakieś włoski bądz kropki są pod folia :)
Moja Asterka Hachback: [External Link Removed for Guests]
Naklejki na Tylną Boczna Szybe [External Link Removed for Guests]

GG: 4248226, tel. 505-816-217

kdslawek

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 15 paź 2008, 10:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: okolice tarnowa
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: kdslawek »

a powiedzcie mi jeszcze jak to jest z folia przy tylnych dzwriach, przy oduwaniu szyby sie nie rysuje??

Robcio

Astro-maniak
Posty: 834
Rejestracja: 05 maja 2008, 13:55
Imię: Robert
Auto: Astra F
Silnik: 1.8 16V X18XE
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: Robcio »

mi sie nic nie rysuje i uszczelki nic nie ściagaja :)
Moja Asterka Hachback: [External Link Removed for Guests]
Naklejki na Tylną Boczna Szybe [External Link Removed for Guests]

GG: 4248226, tel. 505-816-217

ODPOWIEDZ