Tylne światełka

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Bandi

Tylne światełka

#1

Nieprzeczytany post autor: Bandi »

Witam Wszystkich !!! Ja ma takie małe pytanko czy dobrze będzie jak tylne swiatła przypyle lakierem bo te całe leksusy czy przyciemnianie troche mi sie przejadło :/ co wy otym myślicie??;>

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

ja bym się w to nie bawił :/ problemy na przeglądzie, do tego policja może zabrać dowód i wystawić mandacik - no i jak ktoś Ci wjedzie w tyłek i będzie w miarę inteligentny to się przyczepi że nie widział twoich świateł hamowania i wtedy wina spadnie na Ciebie a nie na niego bo masz lampy bez homologacji :/

jeśli mogę coś doradzić to poszukaj lampek od gsi - są na pewno ładniejsze od zwykłych, wyglądają ciekawie i jak dobrze poszukasz to wyrwiesz komplet za 100zł

matee

Astro-maniak
Posty: 82
Rejestracja: 14 maja 2007, 19:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń / CALifornia
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: matee »

Lexusy Sonara maja homologacje

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

matee pisze:Lexusy Sonara maja homologacje
tak mają ale kolega się pyta o przydymienie seryjnych lamp
jasna że lexy maja homologację ale też kosztują trochę więcej i są słabej jakości ;)

kszychu

Astro-maniak
Posty: 392
Rejestracja: 30 sty 2007, 10:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Międzyrzec Podl.
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: kszychu »

Orginalne od n'joya kosztują 160 za sztukę (ostatnio miałem "przyjemność" wymieniać jeden), więc to nie jest dużo, a są dobrej jakości i ładnie się prezentują. A jak ktoś chce mieć lexusa to niech kupi lexusa a nie astrę. Astra to Astra ;-) , musi mieć swój styl.
"Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, trzymają język za zębami." /Oscar Wilde/

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#6

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

kolega powyżej kszychu pojechał nas po całości :) i ma rację...


choć powiem wam, że Quakow wsadził angel eyes nie tylko żeby poprawić wygląd.. ale zaskoczył nas ich zastosowaniem, OTÓŻ on do nich wstawił sobie XENONY !! SZOK !! a jak świecą ? - Ringi + xenony podczas jazdy... na pierwszy rzut oka BMW...(bardzo mały wóz ;) )

Bandi

#7

Nieprzeczytany post autor: Bandi »

w sumie macie racje posłucham cie JOszi i poszukam takich światełek :D ;)

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

Bandi tylko trochę szkoda ze dopiero teraz się pytasz, bo jeszcze parę miesięcy temu był normalnie wysyp takich lampek :/ można już było kupić komplecik za 100zł :D ale szukaj :D - tylko zamiast na allegro proponuję szukać w działach sprzedam na forach internetowych ;)

tu masz adresy:
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

matee

Astro-maniak
Posty: 82
Rejestracja: 14 maja 2007, 19:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń / CALifornia
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: matee »

JOszi pisze:
matee pisze:Lexusy Sonara maja homologacje
tak mają ale kolega się pyta o przydymienie seryjnych lamp
jasna że lexy maja homologację ale też kosztują trochę więcej i są słabej jakości ;)
a to wybacz :) Anyway mam sonarki i masz racje ze do sposobu wykonania niestety mam kilka zastrzezen :( musialem deliklatnie silikonem przejechac... bo woda sie dostawala jakos do nich... ale teraz juz wszystko gra :)
Jak chodzi o widocznosc ich chyba jest ok... w nocy widac je bardzo dobrze... a wyglad :) wiadomo ;)

VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: VRx »

GSI ma zdaje się lekko przyciemnione kierunki i cofania i zdecydowanie lepiej się prezentuje.
Ja w swojej mam bardzo podobne lampy (jak w GSI), szczerze to nie wiem jaka jest ich historia, przyjechały razem z Astrą ale chyba nie były zmieniane, raczej jakaś opcja przy zakupie przez pierwszego właściciela. Ale wygląda lepiej niż standard.

p.s. oczywiście jeśli mowa o 3/5d bo sedan i kombiak odpadają, chyba że ktoś chce się pobawić w adaptację lamp od HB

ODPOWIEDZ