Logotypy!

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Tomas2510

Astro-maniak
Posty: 73
Rejestracja: 09 cze 2008, 11:32
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Logotypy!

#1

Nieprzeczytany post autor: Tomas2510 »

Hej! Co sądzicie o LOGOTYPACH? (te napisy firm, w tym przypadku na drzwiach) czy to w/g was wieś tunning czy wypas biorąc pod uwagę że 90% tych napisów faktycznie ma coś wspólnego z samochodem np. Brembo (tarcze hamulcowe).
Tomas2510

Darek

Astro-maniak
Posty: 3702
Rejestracja: 21 gru 2006, 2:00
Imię: Darek
Auto: ASTRA GTC
Silnik: 2.0 Turbo
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Darek »

według mnie ładowanie napisów a nie posiadanie niczego z ich asortymentu zajeżdża wiochą :roll:

Szegi

Astro-maniak
Posty: 2153
Rejestracja: 05 cze 2007, 21:08
Imię: Kacperek
Auto: Astra F
Silnik: Ce20eNE
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Drzycim / Bydgoszcz

#3

Nieprzeczytany post autor: Szegi »

Popieram wypowiedź Darka .
[External Link Removed for Guests]
--------------------------------------------------------------

Usunięty użytkownik 3235

#4

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Ja osobiście wolałbym, aby auto było bardziej "cichociemne", bo takie obklejone to wtedy wiadomo mniej więcej co zostało zmienione - o ile te naklejki są odzwierciedleniem poczynionych zmian. Logotypy jakoś bardziej kojarzą mi się z japońskim tuningiem / zawodami D1... :roll:

Stanleyc600

Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 19 maja 2008, 8:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ustroń
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Stanleyc600 »

analyzer64 pisze:Ja osobiście wolałbym, aby auto było bardziej "cichociemne", bo takie obklejone to wtedy wiadomo mniej więcej co zostało zmienione - o ile te naklejki są odzwierciedleniem poczynionych zmian. Logotypy jakoś bardziej kojarzą mi się z japońskim tuningiem / zawodami D1... :roll:
tez tak uwazam. wiesz ktos staje obok Ciebie na swiatlach on ma pelno naklejek a ty niby serie. jesli bedziesz lepszy to robi to 2x wieksze wrazenie poniewaz kazdemu wydaje sie "jak to seryjny sprzet mnie pobil!!!" Bardziej idze w psycha :)
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ