Zegary LCD

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
klomaciej

Astro-maniak
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2008, 21:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: klomaciej »

A nie wiecie może gdzie takich szukać poza allegro ??

Awatar użytkownika
Frost

Administrator
Posty: 3214
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:30
Imię: Przemek
Auto: Opel Astra F
Silnik: ...1.6
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Frost »

Kolego najszybciej zawsze znajdowałem na eBayu ale teraz aktualni pusto ew szukać na niemieckich forach oplowskich jutro ci podam parę klubów z Niemiec

klomaciej

Astro-maniak
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2008, 21:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: klomaciej »

Z góry wielkie dzięki

Krzywy

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 01 sie 2008, 3:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: elbląg
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: Krzywy »

mam zegary opla kadetta GSI te z fala + impulsator do nich. jesli ktos chetny to pisac na GG 6484211

Ja nie wkladam tych zegarow bo po prostu mi sie nie chce i znudzily mi sie, w kadziu jezdzily ze mna poltora roku nic sie nie dzialo. Jak ktos jest zdecydowany to odzywac sie, jak mnie nie ma to wiadomosc prosze zostawic ;)

Prince_lookas

Astro-maniak
Posty: 442
Rejestracja: 29 gru 2007, 11:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Prince_lookas »

[External Link Removed for Guests] - tutaj masz fotkę, jak to wygląda w Astrze - po prostu wyjmuje się 'bebechy', przycina oryginalną ramkę, wkłada i gotowe :) A manuala ciągle szukam!
Moja Astra ;)-> [External Link Removed for Guests] - do sprzedania na części!

borys.pl

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 22 lut 2008, 11:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: borys.pl »

frost pisze:tzn wszytko lcd poza licznikiem kilometrów jest na lince
w kadecie gsi nie ma nic na lince licznik kilometrow jest na silniczku elektycznym i przekladniach ktore dosc czesto zawodza :) i liczniki dzienne przestaja dzialac :) do astry pasuje jedynie po przeszczepieniu obudowy i lini z kontrolkami z astry jak foto :)
Obrazek
frost pisze:ok 200 zl moduł do skrzyni wiec drogo taka zabawa

troszke przesadziles z cena popytaj na KTK ewentualnie po ludziach co maja czesci z kadettow kazdy kadett na wtrysku ma impulsator seryjnie !! ludzie kombinuja a z impulsatora korzysta kazdy silnik w kadecie czy astrze, chodzi tylko o liczbe impulsow
(kazdy silnik z seri cXXnz ma impulsator) licznik z kadetta mozna dostac od 100zl na allegro halogeniki do podswietlenia ok 50 zl w oplu po 15zl na allegro wiec warto na to patrzec, tak jak i mechanizmy licznika dziennego :) ktore sie wycieraja i nie dzialaja


a ten licznik byl w vectrze A 2000 i w calibrach to prawdziwy bialy kruk za 500zl w ciemno bym bral :) bo na allegro do ok 1000zl dochodza czasem licytacje do astry wchodzi wymiarowo idealnie z podlaczeniem troszke mieszania w kabelkach :)
Obrazek
[scroll][External Link Removed for Guests][/scroll]

ODPOWIEDZ