Podświetlone podgłówki

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
SAMO_ZLO

Astro-maniak
Posty: 586
Rejestracja: 30 mar 2007, 23:10
Imię: Marcin
Auto: Opel
Silnik: 1.0
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#31

Nieprzeczytany post autor: SAMO_ZLO »

ClauveR

nie trzeba nic sciagac neony sa tak zamontowane ze nie wystaja ponad zderzak , predzej wydech urwe i zderzak poczaskam niz neony pogubie

Awatar użytkownika
Mixotic

Klubowicz AKP
Posty: 470
Rejestracja: 26 wrz 2007, 19:43
Imię: Wojtek
Auto: Astra Coupe
Silnik: Z 22 SE
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Wdzięczny: 2 razy
Kontakt:

#32

Nieprzeczytany post autor: Mixotic »

Sie masz SAMO ZLO.Odnośnie światełek w aucie to ja się zapatruje w ten temat bardzo pozytywnie .Wkurza mnie że u nas p-a policja czepia się każdego detalu .Ktoś napisał że TIR-y jeżdżą oświetlone jak choinki i się nie boją .To czemu ja mam sie bac.Oczywiście że auto nie powinno świecic jak stadionowy halogen ale bez przesady z tym czepianiem się ze strony policji wszystkiego co "świeci inaczej".W końcu wymyślono obowiązek jazdy na światłach przez cały rok ,a dodatkowe światełko w innym kolorze moim zdaniem pomaga dodatkowo zauważyc mój samochód.

Gość

#33

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Ja widziałem finie podswietlaną calibre i to wyglądało nie źle.

nie wiem czy sam bym chial cos takiego w asterce ale jak mi sie nie spodoba to moge to wywalic :mrgreen: !!

a jak bedzie oki to zostawić :lol:

SAMO_ZLO

Astro-maniak
Posty: 586
Rejestracja: 30 mar 2007, 23:10
Imię: Marcin
Auto: Opel
Silnik: 1.0
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#34

Nieprzeczytany post autor: SAMO_ZLO »

Mixotic, poprostu zazdroszcza :mrgreen:

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#35

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

Mixotic pisze:a dodatkowe światełko w innym kolorze moim zdaniem pomaga dodatkowo zauważyc mój samochód.
właśnie mijałem jadąc ze spotu z koszalina do domku.. w nocy ( około godziny 20:30 ) autko oświetlone jak choinka...może i fajny bajer wg właściciela.. ale strasznie rozprasza uwagę innych kierowców... ( akurat ten, którego mijałem miał niebieskie obrysówki) często wprowadzać w błąd :) - oczywiście nie mówię tu o podsietleniu pod autem.. bo to tylko zwraca uwagę.. i raczej nie wprowadza w błąd ;) typu: oh ah.. policja jedzie- zwolnijmy ;)

Kiedyś jak wchodziły xenony na rynek... i ludzie nie byli "obyci" z tym sprzęcichem.. i jak zobaczyli z daleka coś mrugającego ( o przecież pod kątem, "wydaje" różne barwy :) ), to szybtiuko hamowali i zjeżdzali na pobocza ;)

Awatar użytkownika
Mixotic

Klubowicz AKP
Posty: 470
Rejestracja: 26 wrz 2007, 19:43
Imię: Wojtek
Auto: Astra Coupe
Silnik: Z 22 SE
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Wdzięczny: 2 razy
Kontakt:

#36

Nieprzeczytany post autor: Mixotic »

JunioR, już po zlociku ale temat pozostaje :mrgreen: Ja wracałem w południe wiec nie włączałem całego podświetlenie autka . policji w sobotę prawie nic- zero , tylko raz pracowali na drugim pasie ale za pasem zieleni więc mogli sobie pomachac :mrgreen:

baxter620

Astro-maniak
Posty: 767
Rejestracja: 09 sty 2008, 19:26
Imię: Tomasz
Auto: ----
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Starachowice

#37

Nieprzeczytany post autor: baxter620 »

Mixotic pisze:Ktoś napisał że TIR-y jeżdżą oświetlone jak choinki i się nie boją
to nie jest tak do końca :) oni też mają ograniczenia w ilości światełek, kolorze i mocy żarówek. tak że to nie jest tak że na przyczepiam sobie milion obrysówek i nikt mi nic nie zrobi. z przodu możesz mieć 6 punktów świetlnych, na boku max 4 obrysówki i z tyłu po jednym świetle do każdej pozycji (stop, światła, kierunki) a za każdą dodatkową lampeczke już będą sie czepiać ale to zależy na kogo trafisz jak ze wszystkim

Gość

#38

Nieprzeczytany post autor: Gość »

a co z bialymi neonami podczas jazdy ?! to jest dobre pytanie :)

ODPOWIEDZ