Podświetlone podgłówki

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
dzajant

Astro-maniak
Posty: 671
Rejestracja: 27 lut 2007, 11:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: dzajant »

Michu niezobaczysz bo nikt tego niezakupil :)
[External Link Removed for Guests]

kszychu

Astro-maniak
Posty: 392
Rejestracja: 30 sty 2007, 10:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Międzyrzec Podl.
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: kszychu »

No niestety kupują... Sam widziałem, jak jeden gość kupował w Lidlu. Generalnie drażnią mnie wszelkiej maści podświetlenia: spryskiwacze, nawiewy, podwozie. A wczoraj widziałem nawet bardzo ładną omegę w sedanie (ciemna zieleń) i jako kwiatek do kożucha miała pomarańczowe obrysóweczki (takie okrągłe jak boczne kierunki) na rogach zderzaków... Muszę zacząć wozić ze sobą aparat.
"Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, trzymają język za zębami." /Oscar Wilde/

Tomekwgw

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 24 sie 2007, 20:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WGW k\Siedlec
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Tomekwgw »

Jeśli ktoś umie to potrafi zrobić ładnie. Są takie wieśniaki że wkładają jako podświetylenie pedałów obrysówki od naczepy tira albo pod podwozie światło przeciwmgłowe z Malucha :mrgreen: ale to już są jakieś odchyły. Jeśli już robić podświetlenie wnętrza to z porządnych materiałów. ;) Pozdro
TomekWGW by OPEL ASTRA F KOMBI ver. SPORT
Pozdrowienia dla całego Mazowiecka:)

deeper

Astro-maniak
Posty: 414
Rejestracja: 01 kwie 2007, 22:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: mnie znasz?
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: deeper »

Taka zabawa moze siepotkac ze zwiekszonym zainteresowaniem ze strony policji...
a jak sie upra to i nawet dowod rejestracyjny moga zabrac....
kumpel mialna slupkach od wewnatrz neoniki...
no i chcieli mu zabrac dowod... ale obiecal ze wylaczy, a w domu zdemontuje.
Wlasciwie to chyba najbardziej chodzi o niebiesku lub czerwony kolor... te sa zastrzezone dla uprzywilejowanych

Tomekwgw

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 24 sie 2007, 20:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WGW k\Siedlec
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Tomekwgw »

Z tego co mi wiadomo to w wewnątrz można mieć zamontowane co się chce. Barwa koloru czerwonego i niebieskiego jest zabroniona tylko z zewnętrznej strony. Z tego co mi wiadomo mozna stać np z włączonymi neonami na przydrożnym parkinu, tak mi powiedział gliniarz. Pozdrawiam :mrgreen:
TomekWGW by OPEL ASTRA F KOMBI ver. SPORT
Pozdrowienia dla całego Mazowiecka:)

Ada$

Astro-maniak
Posty: 542
Rejestracja: 09 lip 2007, 19:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ok.Płocka
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: Ada$ »

Tomek masz rację. Tylko z zewnątrz nie można używać ani stroboskopów ani niczego niebieskoświecącego ;) . Coś jest napisane w kodeksie że nie wolno używać dodatkowego oświetlenia w samochodzie... ale nie wiem czy w srodku też...
Opel Astra F by Irmscher

Tomekwgw

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 24 sie 2007, 20:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WGW k\Siedlec
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: Tomekwgw »

No masz rację :) zawsze się zastanawiałem poco robią te wszystkie bajery jak nic nie można używać. W niektórych Państwach to nawet kule dyskotekowe mają w autach. A popatrz na Tiry, niektóre wyglądają jak choinki - i jeżdzą :/ Pozdro :mrgreen:
TomekWGW by OPEL ASTRA F KOMBI ver. SPORT
Pozdrowienia dla całego Mazowiecka:)

deeper

Astro-maniak
Posty: 414
Rejestracja: 01 kwie 2007, 22:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: mnie znasz?
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: deeper »

Tomekwgw pisze:Z tego co mi wiadomo to w wewnątrz można mieć zamontowane co się chce. Barwa koloru czerwonego i niebieskiego jest zabroniona tylko z zewnętrznej strony. :mrgreen:
A chcesz sie zalozyc?
Wsadze Ci migajacego koguta do srodka, za szybe jak Cie policja zatrzyma to sproboj im wytlumaczyc ze to w srodku.
Nie wazne czy w srodku czy na zewnatrz, samochod nie moze byc oswietlony w sposob widoczny z zewnatrz. Jezeli nie widac to mozesz sobie stroboskopy zamontowac... ale pech chial ze szyby sa przezroczyste ( :D ) i niestety jak cos sobie cos umiescisz na wysokosci deski rozdzielczej to bedzie to ladnie widac.
Coś jest napisane w kodeksie że nie wolno używać dodatkowego oświetlenia w samochodzie... ale nie wiem czy w srodku też...

Nie ma znaczenia gdzie jesty umieszczone zrodlo swiatla, widac je na zewnatrz i koniec gadania, jak sie nie zgadzasz tyo mozesz nie przyjac mandatu, oni zabiora dowod, a nastepnie spotkacie sie w sadzie.
A popatrz na Tiry, niektóre wyglądają jak choinki - i jeżdzą :/ Pozdro
Juz zapowiedzieli, ze za tiry tez sie zabiora. To jest polska.

Tomekwgw

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 24 sie 2007, 20:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WGW k\Siedlec
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: Tomekwgw »

No masz rację, zagadzam się z tym kogutem 8) ale nam głównie chodzi o barwę stojącą nie migającą. bo wątpię żeby ktoś jeżdził z włączonym kogutem w środku samochodu :mrgreen: Zwykłe oświetlenie chyba można mieć, nic w kodeksie o tym nie ma czy będzie koloru niebieskiego, czerwonego, żółtego czy jakiegoś innego :> Chodzi chyba o to żeby tylko nie rozpraszać innych uczestników drogi. Pozdrawiam :mrgreen:
TomekWGW by OPEL ASTRA F KOMBI ver. SPORT
Pozdrowienia dla całego Mazowiecka:)

pnkra

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 20 mar 2007, 21:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#20

Nieprzeczytany post autor: pnkra »

Ok. Tylko czy jest sens jeździć z włączonymi bajerami wewnątrz auta? Mnie by to bardzo rozpraszało jako kierującego.
Owszem na postoju może być nawet dyskoteka z auta.
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ