Podświetlone podgłówki

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Tomekwgw

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 24 sie 2007, 20:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WGW k\Siedlec
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: Tomekwgw »

No mi też o to chodzi. Ja osobiście nie lubie jeżdzić w łączonymi bajerami bo tak jak piszesz potrafią rozpraszać. Ja mam u Siebie oświetlony cały środek i kufer neonami i tylko z tym jeżdzę okazjonalnie. Najgorzej jest przy zaciemionych miejscach i przy cofaniu, przy przyciemnionych szybach nie da się z tym jeżdzić bo wszystko się w nich odbija. Pozdrawiam :mrgreen:
TomekWGW by OPEL ASTRA F KOMBI ver. SPORT
Pozdrowienia dla całego Mazowiecka:)

KeySee

Astro-maniak
Posty: 1873
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:52
Imię: Tomek
Auto: Honda Accord
Silnik: ictdi 2.2
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Kwidzyn/Nottingham

#22

Nieprzeczytany post autor: KeySee »

deeper pisze:Wsadze Ci migajacego koguta do srodka, za szybe
ten kogut nie koniecznie musi być za szybą, i nie koniecznie musi być włączony. Samo przewożenie takiego koguta jest już karalne. I może on być schowany w bagażniku, jak go pan policjant wyluka to wlepi mandacik.

Tomekwgw

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 24 sie 2007, 20:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WGW k\Siedlec
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: Tomekwgw »

Zależy jeszcze jakiej barwy :P Za przewożenie to może by się nie czepneli - mogli by zabrać ale jakby ktoś używał to napewno by miał ciepło. Pozdrawiam :>
TomekWGW by OPEL ASTRA F KOMBI ver. SPORT
Pozdrowienia dla całego Mazowiecka:)

deeper

Astro-maniak
Posty: 414
Rejestracja: 01 kwie 2007, 22:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: mnie znasz?
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: deeper »

W bagazniku to moge sobie miec slonia w butelce :D
Zreszta ile razy wam policja bagaznik ogladala ? :D

Tak czy inaczej... mozna miec poinstalowane cholera wie co,
puki sie tego nie uzywa jest ok.
No chyba ze chodzi o antyradar,
jezeli lezy sobie nawet w schowku, a widac instalacje do polaczenia go,
to uznaje sie ze jest gotowy do uzycia i tu grozi powazna kara.
Ale jak jest np w pudelku, czy wala sie po bagazniku to jest ok, za to nic nie moga zrobic.

A co do neonow i innych bajerow... no coz... po trojmiescie jezdzi taka... "banda" neonowcow... zazwyczaj ich pojawienie sie wzbudza radosc...
bardzo czesto kiczowate wykonanie, na diodach, widoczne punkty swiecenia tych diod...
wyglada jak maluch z naklejka TURBO.
:D

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

deeper pisze:No chyba ze chodzi o antyradar,
jezeli lezy sobie nawet w schowku, a widac instalacje do polaczenia go,
to uznaje sie ze jest gotowy do uzycia i tu grozi powazna kara.
to samo się ma do stroboskopów, niebieskich lamp błyskowych i czerwonych - mogą być zamocowane ale nie moga mieć poprowadzonej instalacji która by wskazywała że są gotowe do użycia :D - kiedyś drogówkę oglądałem i koleś miał niebiesko czerwone lampy stroboskopowe w Warszawie i pewnie udawał BOR :D z tego co pamiętam to zabrali mu za to dowód bo była pociągnięta do nich instalacja :D a wydało się to w taki sposób że bmw sobie stało pod domem i jakiś oficer boru zauważył lampy i zawiadomił policje

Tomekwgw

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 24 sie 2007, 20:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WGW k\Siedlec
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: Tomekwgw »

Szczerze powiedziawszy to i mieli rację. Za takie bajery typu niebieskie lampy lub czerwone powinni zabieać dowód (oczywiście z przodu). Moim zdaniem za to odrazu powinni karać. Teraz jest od groma cywilnych radiowozów i kto wie czy nie wykorzystają tego bandyci bo przy radiowozach tez są takie lampy. Nie powinno być to dozwolone bo zaczną tego równiez uzywać osoby w innym celu. Za zwykłe stroboskopy też w sumie powinni karać. Bo kto by się nie zatrzymał jakby za nim jechał samochód i migały takie lampy? :/ Kiedyś podszywali się złodzieje za policjantów, mieli nawet radiowozy a teraz to już całkiem nic nie muszą Sobie załatwiać nawet stroju policjanta.
TomekWGW by OPEL ASTRA F KOMBI ver. SPORT
Pozdrowienia dla całego Mazowiecka:)

Gość

#27

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Swoja asterke mam kilka dni.. w poprzednim golfiku mialem podsietlenie calej deseczki rozdzielczej i nog w kolorze czerwonym. Profesjonalne neony były umieszczone pod siedzeniami. Nie rozpraszało to w czasie jazdy, Policja się nie czepiała. Miałem tam lampy angel eyes wiec o postojowkach nie bylo mowy. Teraz sie zastanawiam nad kolorowymi postojowkami. Ładnie to wg mnie wygląda, oczywiscie jesli sie zdecyduje bede ze sobą woził białe w razie kontroli policji zeby zmienic.
Pozdro

SAMO_ZLO

Astro-maniak
Posty: 586
Rejestracja: 30 mar 2007, 23:10
Imię: Marcin
Auto: Opel
Silnik: 1.0
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#28

Nieprzeczytany post autor: SAMO_ZLO »

mihau pisze:Sorry, ale mi kojarzy sie to z elementami wieś tuningu.
W pracy mamy takiego jednego gościa co strasznie zepsuł asterke róznymi swiecacymi pierdołami. Podobno ostatnio nawet policjanci go zapytali " coś Pan k*** z tego auta zrobił?"

Podświetlane zagłowki stanowczo odradzam :-D
Czy sadzicie za ja przesadziłem z oświetleniem asterki wiocha ??? :?:
[External Link Removed for Guests]

Tomekwgw

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 24 sie 2007, 20:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WGW k\Siedlec
Kontakt:

#29

Nieprzeczytany post autor: Tomekwgw »

Moim zdaniem ładna Asterka :) Jeśli Ty uważasz że zrobiłes z niej wioche tymi neonkami to co ja mam powiedzieć :shock: Ja mam wszystko oswietlone co się dało, ale każdy robi pod Swój gust - jestem zadowolony z efektu Swoich modernizacji i nie obchodzi mnie co o mnie ktoś mysli :D Pozdrawiam
TomekWGW by OPEL ASTRA F KOMBI ver. SPORT
Pozdrowienia dla całego Mazowiecka:)

Awatar użytkownika
ClauveR

Administrator
Posty: 4097
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:21
Imię: Mateusz
Auto: Opel Zafira B
Silnik: Z18XER
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#30

Nieprzeczytany post autor: ClauveR »

SAMO_ZLO pisze:Czy sadzicie za ja przesadziłem z oświetleniem asterki wiocha ??? :?:
[External Link Removed for Guests]
zimą będziesz robił za pług i raczej będziesz je musiał ściągnąć, bo pogubisz lub zniszczysz neony
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ