Laptop w Opel Astra f sedan

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
PabloS

Astro-maniak
Posty: 105
Rejestracja: 16 gru 2008, 17:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Laptop w Opel Astra f sedan

#1

Nieprzeczytany post autor: PabloS »

Czy ma ktos jakies pomysly jak wstawic laptopa do asterki? Najlepiej aby byl tak wstawiony aby nie przeszkadzal innym pasarzeom ale byl latwo dostepny dla kierowcy!

MlodySZalony

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: MlodySZalony »

Ciężko upchać laptopa bez rozbierania. Lepiej kupić car PC i zrobić jak trzeba, płyta z prockiem 2.0 na allegro kosztuje 150zł wymiary 17x17cm. Trzeba do tego tylko dysk twardy ,napęd CD ,zasilacz i wyświetlacz dotykowy.Łatwiej takie coś wsadzić do auta niż laptopa. (mniejsze gabaryty)
[External Link Removed for Guests]

PabloS

Astro-maniak
Posty: 105
Rejestracja: 16 gru 2008, 17:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: PabloS »

MlodySZalony, Jestem posiadaczem dwuch takich [External Link Removed for Guests] ale ja nie chce czegos takiego wstawiac tylko mysle o laptopie zrobic na jakis prowadnicach aby sie chowal pod spod albo w cocpit!
Moja Asterka!

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

ciężko z miejscem będzie :/ Tunel środkowy jest zbyt wąski - chyba że jakiś 8,9cala

PabloS

Astro-maniak
Posty: 105
Rejestracja: 16 gru 2008, 17:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: PabloS »

A wiecie ile jest miejsca w cocpicie nad schowkiem?? Zaznaczam ze nie mam tam air bagu tylko polke!!
Moja Asterka!

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

pablo6660, jeżeli chodzi o te miejsce po poduszce to było by dobre, ale byś mysial dorwać deche z miejscem na poduche i je przerobić. ale mozesz lapka pod schowkem zmieścić.
[External Link Removed for Guests]

PabloS

Astro-maniak
Posty: 105
Rejestracja: 16 gru 2008, 17:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: PabloS »

Cobrettii, Jesli chodzi ci o taka polke pod schowkiem to u mnie jej nie ma a jak by mial byc pod schowkiem to na jakiejs prowadnicy aby sie wysowal cos w stylu stolika! Tylko trzeba pomyslec nad rozwiazaniem tej prowadnicy aby nie oszpecala tez auta! Ale masz dobry pomysl!
Moja Asterka!

Denek

Astro-maniak
Posty: 142
Rejestracja: 13 sty 2008, 10:38
Imię: nie mam
Auto: Saab 9-3
Silnik: B234R
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

#8

Nieprzeczytany post autor: Denek »

Asterka to nie ciężarówka. Będzie ciężko. Ale lepiej patrzeć na drogę podczas jazdy ;)

PabloS

Astro-maniak
Posty: 105
Rejestracja: 16 gru 2008, 17:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: PabloS »

Denek, Ja podczas jazdy nie ogladam sie w monitor ale na postoju bym sie pobawil albo zona i dzieci moga film ogladac w podrozy!

[ Dodano: 2008-12-24, 00:14 ]
Mam ciekawa koncepcje na montaz troche nie tak jak chcialem ale to juz cos tylko problem w tym ze mam szyberek!! Ale w dzien podejde i zobacze czy cos da sie przypasowac!! Foto [External Link Removed for Guests]
Moja Asterka!

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

pablo6660, co do mocowania to trzeba by kształtowniki stalowe zrobić, może nawet do schowka kręcić, do tego z plastiku jakąś maskownice, nawet taką nie przemyślaną koncepcje mam :P, ale to jest tylko dla pasażera.

Jeżeli chodzi o podsufitke to bym sie obawial bo oszołomów nie brakuje żeby sie nie skusili.
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ