Laptop w Opel Astra f sedan

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
PabloS

Astro-maniak
Posty: 105
Rejestracja: 16 gru 2008, 17:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: PabloS »

Cobrettii, Dobrze myslisz o tych ksztaltownikach ale zeby nie bylo tylko dla pasazera to jak sie laptopa wysunie to zeby byl obrotowy tak 90stopni by tarczylo!
Moja Asterka!

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

pablo6660, Jezeli masz dostęp do warsztatu i blachy to mam w 80% gotową koncepcje. Co do monitora na tylne siedzenia, to bym raczej oddzielnie jakiś dał na tył ( ale to dodatkowa zabawa ).

Co do mocowania lapka, to żeby nie niszczyć schowka, można zrobić obejmy w koło niego. Z czego ich kształt byl by podobny do litery C z czego od spodu były by one wygięte w dół aby przykręcić do nich prowadnice ( podobne stosuje sie w biórkach itp, ale żeby to bylo stabilne to są takie o pełnym wysuwie z łożyskami od dołu i góry chyba BLUM takie coś robi ) na tych prowadnicach byla by oparta półeczka na kompa, tam wiadomo kabelki itp. Co do maskownicy, to nie wiem jak u Ciebie ale ja mam taki kawał czarnej tapicerki pod schowkem, od góry przekręcany na plastokowe zakrętki a u dołu wsuwany w sówki, to można by to zrobić na zawiasie i jakimś prostym zatrzasku ( tak aby sie nie otwierało w trakcie jazdy ).

Jeżeli koniecznie byś chciał obrotowy to mozna by zrobić tą obejme alek że zamiast tych mocowań w dół przykręcić/założyć jakieś łożysko, do którego była by przymocowama obrotowa platforma z lapkiem, opisana jak wyzej.

Jeżeli chopdzi o monitorek z tyłu to miejsce po popielniczce jest jednak za małe, a w podsufitce zasłoni lusterko wsteczne.

[ Dodano: 2008-12-24, 12:56 ]
No i sie urodził pomysł na ładny monitor z tyłu :P Tylko musisz mieć otwór na narty.

Wywalasz z niego ten pojemnik na napoje i chowasz tam jeden, bądż dwa monitorki, na obrotowych ramionach do tego gniazda na słuchawki ( oczywiscie jakaś maskownica ) i masz spokoj :m
[External Link Removed for Guests]

PabloS

Astro-maniak
Posty: 105
Rejestracja: 16 gru 2008, 17:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: PabloS »

Cobrettii, Masz swietny pomysl i mam mozliwosci aby sie pobawic z tym ale to dopiero jak sie swieta skoncza! A wiadomo podczas pracy przychodza rozne nowe rozwiazania! No i czekam czy ktos ma jeszcze inne rozwiazania! A do tego Życze wam wszystkim Wesołych Świat i Szczesliwego Nowego Roku!
Moja Asterka!

ODPOWIEDZ