Proba przerobienia

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
Piotrek

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 13 lut 2007, 23:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Proba przerobienia

#1

Nieprzeczytany post autor: Piotrek »

Witam was wszystkich.Posiadam Astre I z 95 roku mam troche poobijany przod auta czyli na to wychodzi ze bede musial oddac do lakiernika.W zwiazku z tym postanowilem o przerobienie wizualne Opla a z tym juz sa problemy poniewaz nie wiem w jaki sposob i gdzie najlepiej kupic jakies ospojlerowanie do Astry.Prosze was o jakies propozycje i pomoc.Pozdrawiam

lesio822

Astro-maniak
Posty: 512
Rejestracja: 25 lut 2007, 21:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: lesio822 »

szukaj na allegro tam jest dużo takich rzeczy do astry. tam masz elementy do malowania ale to nawet dobrze że będziesz malował auto bo będziesz miał na aucie i dodatkach taki sam odcień.

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

Piotrek a nie lepiej przerobić ją na german style?

gładko, szeroko, nisko :D


wywalić listwy boczne, dać alufelgi z dużym rantem, posadzić autko na glebe, zabetonować zderzaki na gładko, usunąć poprzeczne przetłoczenia, dospawać złe spojrzenie ;) :D

taki typ tuningu moim zdaniem rewelacyjnie pasuje do astry :D



a jeżeli nadal wolisz spojlery to nie kupuj tych dokładek z laminatu na tylni zderzak bo wyglądają okropnie :/ proponuję dorwać na tył jakąś dokładkę irmschera albo zendera
z czgo co pamiętam to Abrath ma na sprzedaż dokładkę zendera za małe pieniądze ;)

YaccoS

Astro-maniak
Posty: 257
Rejestracja: 07 kwie 2007, 17:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ndg/gdynia/elbląg
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: YaccoS »

JOszi popieram G-style najlepiej pasuje w 100% zgadzam sie z Tobą nisko gładko i szeroko i żadna siatka tuningowa w zderzaku tylko poprzeczki moim zdaniem są ładniejsze

Awatar użytkownika
Piotrek

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 13 lut 2007, 23:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Piotrek »

Wlasnie juz listew nie ma.Zastanawiam sie i nie moge wybrac co ze zderzakami.Nie ma duzego wybory albo zle szukam.Zastanawialem sie nad zderzakami od gsi ale tez mi nie pasuje to do konca.Czegos by brakowalo.Mysle wlasnie nad dokladkami na tyl i przod.Znacie jakies stronki procz alegro gdzie mozna sobie cos takiego obejrzec?

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

hmm tak ciągle słucham i słucham i wszyscy na ten G-style napaleni ... zrób coś z swoim autem co odzwierciedlało by to jakim jesteś ... a nie jak ktoś ci radzi , ja już za spojlerami do mojej asi chodze miesiąc .. i wizja już jest...polecam stronke [External Link Removed for Guests] , można tam czasem znaleźć coś dla siebie , a jeśli masz trochę więcej inwencji i kasy;) to znajdz kogoś w swojej okolicy kto robi np spojlerki na zamówienie,i wtedy masz swój indywidualny styl auta, a chyba o to chodzi w tuningu , nie obraźcie się i mozecie mnie nawet zjechać , ale germany są już stare,ciągle sie to widzi kogoś auto w tym stylu , a to już zaczyna być nudne , no w każdym razie dla mnie ;/ a więc drogi Piotrku moim zdaniem poszperaj na google za fotkami asieniek i staraj się coś wybrać co Tobie pasuje,bo to ty jeździsz tym autemi to Tobie ma się podobać ;) gdzieś miałem linki do ciekawych stron z ospojlerowaniem , jak znajde to Ci je tutaj wrzuce ;) pozdrawiam
==========82%===========

YaccoS

Astro-maniak
Posty: 257
Rejestracja: 07 kwie 2007, 17:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ndg/gdynia/elbląg
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: YaccoS »

michalek206 po częsci zgadzam sie z Tobą, że tuning to indywidualna sprawa i ma się podobac właścicielowi to fakt. Ale że g style jest stary i widzi sie tego pełno to już nie. styl moze i popularny ale za to dyskretny w przeróbkach. zawsze jest indywidualne podejscie do tuningu i z g-style mozna cos orginalnego zrobic czego inkt inny nie ma. poza tym to najlepiej pasuje do niemieckiego auta, wyobrażasz sobie styla a'la szybcy i wściekli. Aśkę z wielką lotą i kosmicznymi spojlerami raczej karykaturalnie by to wyglądało, albo tuning w stylu nippon toys :/ akurat do astry to nie pasuje. Zresztą w kazdym stylu umiar i rozsądek nie robić drzewek świątecznych. podstawową barirerą jest kasa najlepiej to zrobić no name albo cos z innych aut dorzucic no ale to kombinacje i koszty. najważniejsze to indywidualne podejscie i plan przeróbek w głowie. a G-style zawsze będzie żywy juz lekko kultowy się robi. cała sztuka to wymyśleć cos nowego do starego stylu. Pozdrawiam

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#8

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

Od siebie dodam tylko tyle, iż zderzak od renaulta megane czy laguny ( już nie pamiętam ). pasuje jako tylny zderzak w astrze :) HB - ktoś robił już tak i naprawdę po kilku drobnych zabiegach kosmetycznych (tam przytrzeć, tu przyciąć) , wyszło bardzo fajnie.

YaccoS

Astro-maniak
Posty: 257
Rejestracja: 07 kwie 2007, 17:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ndg/gdynia/elbląg
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: YaccoS »

i o to chodzi hybrydy są najciekawsze i niepowtarzalne i do wszystkich styli pasują ;)

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

panowie i o to mi chodzi .. pokombinować ,postarać się ... ja mam trochę negatywne podejście do G-stylu ponieważ często obserwuje wszystko wygładzone i tylko felgi dorzucone i to by było na tyle , rozumiem to że żeby wszystko wyrównać to też potrzeba pracy , ale według mnie to takie obyte trochę poprostu..widzę ostatnio jadącą astrę właśnie w takim stylu a po dwóch dniach widzę też astrę różniącą się innym kolorem i kształtem felg ... nie wiem jak dla kogo ale no dla mnie to nie wystarczy żeby auto mi zaimponowało ... chyba że będzie tam z 200 kucy .. ale to już mowa o silniku a nie o wyglądzie zewnętrznym...powiem wam szczerze że godzę się też z waszym zdaniem i bravo dla Ciebie YaccoS że w tak inteligentny sposób przedstawiłeś swój punkt widzenia :) zwłaszcza w tym wszystkim liczą się niestety pieniądze..i tu pies pogrzebany ... ok może być nawet G-style ale tak jak dodaliście poniżej mojej poprzedniej wypowiedzi...coś musi być dodane od siebie i koniecznie z gustem...coś co by wyróżniało twoje auto z tłumu miliona podobnych...sama felga i załatane szpary mi poprostu nie wystarczają żeby nacieszyć oko i nie wiem czy już taki zmanierowany burżuj się ze mnie zrobił , czy choleryk indywidualista :P hehehe pozdrawiam ;)
==========82%===========

ODPOWIEDZ