tłumik sportowy

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#21

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

michalek206 pisze:ten w obudowie carbonowej :P no i już hehe ciach! po sprawie :D :D:D


:) - oż ty ! , a myślisz że na jaki ja tłumik teraz zbieram ? No teraz to przegiałeś =] jutro bede w krakowie HEHEHE

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

hahaha :D przyjedz przyjedz to pojedziemy razem kupić ;D haha może jakis rabat dostaniemy :D
[External Link Removed for Guests]
ciekawe kto go będzie miał pierwszy hihihihi :D:D
==========82%===========

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#23

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

spokojnie mi się nie śpieszy, niech mi mój padnie najpierw , i dopiero zaczne myśleć nad następnym.

PS. dla mnie jakieś mugeny z wkładkami to nie mugeny, MUGEN TO MUGEN bez żadnych blokad i bajerów. Ma być prosty w wyglądzie i konkretny w brzmieniu.

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

heh rozumiem Cie , wysłałem tylko linka co do wyglądu ;) sam jestem zwolennikiem ładnego pomruku ;) i też czekam jak mój tłumiczek wyzionie ducha:P hehehe ale się komuś ładnie władowaliśmy w temat :P dobra stopujemy haha
==========82%===========

nemo161

Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 23 sty 2007, 16:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: nemo161 »

Mam pytanie JuniorR co do twego wydechu masz zmieniony tylko końcowy tłumik czy może większe modyfikacje wydechu.Bardzo podoba mi się twój dzwięk.
Pozdrawiam nemo161

siewicz

Astro-maniak
Posty: 256
Rejestracja: 07 maja 2007, 21:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: siewicz »

a ja mam takie pytanka.. wlasciwie watpliwosc ;)
bede za niedlugo przerbial dolocik w Asterce na taki, zeby dawal max zimego powietrza i bedzie ladnie odizolowany od silnika i w ogole wszystko cacy. W zwiazku z tym chce tez odetkac troche wydech. Na pewno wywale kata i dam strumienice, poza tym w najbliszej przyszlosci pojawi sie kolektor 4-2-1 z c20xe.
Teraz sedno sprawy: czy jest sens i czy nie pogorszy sytuacji jesli wypatrosze tlumik koncowy ? Mam serie w dosc niezlym stanie. Nie mam kasy na razie, zeby kupowac jakis fajny wydeszek i pomyslalem ze wypatrosze ten co mam i dam tylko jakas ladna koncowke.
Prosilbym o odpowiedz osoby ktore maja jakies pojecie w temacie i potrafia je uzasadnic konkretnie, a nie tylko tyle, ze im sie wydaje, albo, ze slyszaly...
Pozdrawiam
Obrazek

YaccoS

Astro-maniak
Posty: 257
Rejestracja: 07 kwie 2007, 17:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ndg/gdynia/elbląg
Kontakt:

#27

Nieprzeczytany post autor: YaccoS »

Siewicz chyba sam sobie odpowiedzialeś Skoro serie masz dobrą to pozostań przy tym poczekaj aż uzbierasz kasę na konkretny tłumik. Jeśli wybebeszysz stary to długo na nim nie pojeździsz bo poprostu bedzie mial cienkie ścianki i wybebeszanie tłumika seryjnego który masz w dobrym stanie nie ma sensu to coś podobnego jak obcinanie zwoi w sprężynach żeby auto było niższe Osobiście odradzam poza tym jak byś chciał to zrobić ?

siewicz

Astro-maniak
Posty: 256
Rejestracja: 07 maja 2007, 21:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

#28

Nieprzeczytany post autor: siewicz »

hehe spoko :) pogadalem troche z JunioRem (thx bro :) ) naswietlil mi sprawe i wybil z glowy kilka glupich pomyslow :P pozdro AKP
Pozdrawiam
Obrazek

YaccoS

Astro-maniak
Posty: 257
Rejestracja: 07 kwie 2007, 17:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ndg/gdynia/elbląg
Kontakt:

#29

Nieprzeczytany post autor: YaccoS »

i bardzo dobrze sam widzisz ze to był kiepski pomysł Pozdro

ODPOWIEDZ