KSENONY

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
radekastra

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 15 mar 2009, 11:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: z Polski
Kontakt:

#31

Nieprzeczytany post autor: radekastra »

marcinos pisze:
radekastra pisze:wiem że mają soczewki rozpraszające światło
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

soczewka skupia światło a nie rozprasza :!: ;)
kita pisze:A powiedzcie jaką temp. wybrać najlepiej do tych zwykłych lamp żeby tak mocno się nie rzucao w oczy. Ja myślaem o 6000K.
kup:
Traviz pisze:5000K
;)

:P pisałem na szybkiego także nie za bardzo sie nad tym zastanawiałem czy skupia czy rozprasza fakt wiadomo co miałem , grunt że mnie poprawiliście;) wąłsnie wróciłem do domu i spotkałem koljenego na "pseudo ksenonach" tak mi sie wydaje bo nic oprócz światła rażącego w oczy nie widziałem

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#32

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

kondzio pisze:wystarczy ze tylko spojrzy ze masz regulacje swiatel . jak sie ma zaslepke tam gdzie powino byc normalnie regulacja to znaczy ze masz samopoziomowanie.
Nie wiem jak jest w AG bo w zasadzie nie mialem stycznosci z tym autem na oryginalnych xenonach ale mam stycznosc z xenonami w seacie no i tam jest pokretelko od regulacji wysokosci swiatel mimo ze jest samopoziomowanie. A i nie ma spryskow w tej alhambrze z oryginalnymi xenonami od nowosci a auto jest z 2001 roku. Zreszta naprzeciwno mnie mieszka kolega i ma tez audi A4 na soczewkach i xenonach a spryskow brak a kolega z pracy ma golfa 4 z 1999 roku i ma spryski a lampy zwykle- zreszta znalezc MK4 na soczewce z xenonami to naprawde ciezko jest.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Traviz

Astro-maniak
Posty: 101
Rejestracja: 07 sty 2008, 11:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

#33

Nieprzeczytany post autor: Traviz »

wesoł pisze:Nie wiem jak jest w AG bo w zasadzie nie mialem stycznosci z tym autem na oryginalnych xenonach
We włączniku świateł nie ma regulacji wysokości - miejsce jest zaślepione, tak samo jak np. w Vectrze B czy Omedze B.
Astra-G.pl #26

[External Link Removed for Guests]


Obrazek

ODPOWIEDZ