KSENONY

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
budzik

KSENONY

#1

Nieprzeczytany post autor: budzik »

GDZIE, JAKIE I ZA ILE ?????

witam wszystkich
zapewnie jak nie tylko mnie, wielu z Was myślało o monyażu całego systemu KSENONÓW. Jest wiele firm w każdym mieście, które tym się zajmują - to fakt. U mnie w Szczecinie ponoć montują gdzieś za około tysiaka albo troszkę lepiej - czy to dużo ???????
Miałem kiedyś namiar do firmy w Pile na montaż za ok 600 stówek ale gdzieś zaginął

Jeśli ktoś z Was zakładał takie oświetlenie to podzielcie się opiniami
Podajcie namiary
I jak to się sprawdza w codziennej jeździe

P O Z D R A W I A M

voytec

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 17 maja 2007, 21:38
Imię: Wojtek
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: voytec »

1000zl to duzo,ja montowalem samemu xenony i jakies 9mcy temu dawalem za caly nowy zestaw HID na podzespolach PHILIPSA 699zl.Widze ze jestes ze Szczecina-poszukaj na allegro sprzedajacego o nicku IRRIA,jest wlasnie ze Szczecina,a teraz mozna u niego wyhaczyc takie zestawy po 549zl!!!Oswietlenie spisuje sie rewelka,zerowa awaryjnosci nie wspomne o ile lepiej swieci w nocy,zero porownania z seryjnym oswietleniem(bynajmniej w Cali). 8)

budzik

#3

Nieprzeczytany post autor: budzik »

dzięki voytec !!!
bede dzwonił do niego
jak tylko coś bede wiedział lub nawet kupię to się z wami podzielę info :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam

kszychu

Astro-maniak
Posty: 392
Rejestracja: 30 sty 2007, 10:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Międzyrzec Podl.
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: kszychu »

Czy w przypadku zamontowania ksenonów trzeba robić jakiś dodatkowy przegląd? I jak ma się sprawa ze spryskiwaczami reflektorów; słyszałem, że w przypadku ksenonów są one wymagane i miśki mogą się przyczepić ich braku.
"Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, trzymają język za zębami." /Oscar Wilde/

voytec

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 17 maja 2007, 21:38
Imię: Wojtek
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: voytec »

No spryski by sie przydaly(ja w Cali mam akurat seryjnie),tak samo jak samopoziomowanie,ktore od razu mozesz sobie odpuscic,chyba ze masz nadmiar gotowki... :P Mialem pare kontroli i miski ana razu sie nie przyczepili,wiec sie nie przejmuj.Zadnego przegladu nie musisz robic dodatkowego! 8)

kita

Astro-maniak
Posty: 616
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:19
Imię: Marcin
Auto: BLACK WIDOW
Silnik: X16XEL
Województwo: wielkopolskie
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: kita »

Odnośnie tematu. Czy można zamontować taki zestaw [External Link Removed for Guests] do normalnych lamp. Jaką temp najlepiej wybrać.

Który zestaw byłby odpowiedni do mojej asi:

1 [External Link Removed for Guests]
2 [External Link Removed for Guests]
3 [External Link Removed for Guests]
Black Widow [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

kita

Astro-maniak
Posty: 616
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:19
Imię: Marcin
Auto: BLACK WIDOW
Silnik: X16XEL
Województwo: wielkopolskie
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: kita »

kondzio, a jaka temp tych hidow mialeś? Jak mam regulowane swiatla to nic nie pomoże w razie oślepiania?
Black Widow [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

kita

Astro-maniak
Posty: 616
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:19
Imię: Marcin
Auto: BLACK WIDOW
Silnik: X16XEL
Województwo: wielkopolskie
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: kita »

A jak wygląda sprawa podczas przeglądu technicznego bądż podczas kontroli drogowej z hidami z zwykłych lampach. Czy coś za to grozi?
Black Widow [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ