Turbo czy nie??

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#71

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

no szczerze mówiąc myśle że mam warunki i jestem na tyle pomysłowy żeby takie coś samemu założyć.. zresztą założenie to tu byłby najmniejszy problem , gorzej z tym czy by to później działało buhahaha nie no ale powiedzmy że dam sobie radę z założeniem,tylko ciekaw jestem jak to wtedy jest z wytrzymałością , trochę denerwuje mnie to że nikt na tym forum takich przeróbek nie robił i kurde co jak co trzeba szperać po innych forach ehh chyba poprostu nie mamy specjalistów tutaj ;) bo co słyszę to ktoś co najwyżej założył stożek , lub zmienił wydech ale jeśli już chodzi o poważniejsze rzeczy to jedynie można usłyszeć domysły ;/;/;/ zaczyna mnie to martwić ;/ wiec pytam tak szczerze jest tutaj taka osoba która się na tym poważnie zna ?? jakiś mechanik albo ktoś taki ?? bo jak tak to chętnie bym z kimś takim pogadał na privie ;)
==========82%===========

Gość

#72

Nieprzeczytany post autor: Gość »

nawiekszy problem to zrobienie wydechu pod to bo to juz jest rzezba a zestrojenie tego...
Powodzenia :D

Troche sie w tym temacie orientowalem ale zestroic tego nie umiem bo do tego jest potrzebne grzebanie przy mapach paliwa itp.

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#73

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

nie no jasne , wiem o co ci chodzi , do elektryki bym paluchów nie wsadzał...ale no tak szczerze mówiąc to popatrz ile ludzisk sobie samych wrzuca turbo a potem jadą tylko na wystrojenie tego .. musi dużo taniej wychodzić takie coś...kurde pasowało żeby był tu ktoś co robi takie rzeczy .. ostatnio czytałem jak gosć uturbił sobie jakieś daewoo nie mówiąc ze instalacji takich w cinquecento to już jest naprawdę dużo , i robią to czasem normalni ludzie którzy nic nie mieli z tym wspólnego,a potem tylko jadą gdzieś na strojenie i gitara... o takie coś mi chodzi..
==========82%===========

deeper

Astro-maniak
Posty: 414
Rejestracja: 01 kwie 2007, 22:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: mnie znasz?
Kontakt:

#74

Nieprzeczytany post autor: deeper »

pier.... o szopenie...
sprawa jest prosta: jak cie stac to zrob na co masz ochote i nie sluchaj ludzi...
na pewno bedzie w tym wiele satysfakcji i jak by nie patrzec prestiz...
bo samo to ze bedzie silnik doladowany i znacznie mocniejszy niz w serii ... zasluguje na szacunek

Jeden woli wydac kilka tys by miec mocniejsze i niezwykle auto... kto inny woli kupic auto z mocniejszym silnikiem ... i miec zwykly samochod...
tylko...
zgadnijcie czyje auto bedzie barzdziej oblegane na zlocie...? :D

Zazwyczaj wieksza furore robi seicento z zamontowana turbina i moca 120KM niz bmw z 300KM silnikiem... :)

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#75

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

no masz deeper 100% racji !! i pochwalam Twoje podejście bo myślę tak samo...tylko wiesz jak to jest , to drogi sport i pasiło by żeby mieć kogoś kto sie na tym zna , bo i napewno wiele rzeczy można by zrobić samemu tylko trzeba mieć takiego kogoś kto się podzieli z Tobą swoja cenną wiedzą :] i o to mi chodzi ;)
==========82%===========

siewicz

Astro-maniak
Posty: 256
Rejestracja: 07 maja 2007, 21:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

#76

Nieprzeczytany post autor: siewicz »

michalek206, no fakt, że trudno znaleźć ludzi którzy grzebali coś w astrach :) ale ktoś musi być tym "pionierem" który przeciera ścieżki ;) ja Cię rozumie i popieram w 100% i jeśli się podejmiesz to będę Ci kibicował w projekcie i ewentualnie w miarę swoich możliwości i wiedzy pomogę, a nawet chętnie wpadnę do Krakowa zobaczyć Asterke Turbo :)
Pozdrawiam
Obrazek

Gość

#77

Nieprzeczytany post autor: Gość »

michalek206 grzeb, grzeb jutro podesle Ci materialy o kolektorach pod turbo :D

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#78

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

oo no to super,ślijcie info , to może razem coś z tego wykminimy i będzie łatwiej,powiem tak , zastanawiam się czy przed następnym sezonem kupić sobie ścigacza,tylko takiego troche starszego do 11 000 tys czy za to zrobić turbo w asi...i szczerze mówiąc wole trochę dołożyć do auta bo lubię szybko jeździć a coś mi się zdaje że na motorku mógłbym zbyt szybko zakończyć swoją karierę ;) może niech każdy kto jest zainteresowany tematem turbo,wygrzebie coś na temat i się tutaj podzielimy wiedzą i dowiemy wreszcie co trzeba zrobić i za ile ...
==========82%===========

deeper

Astro-maniak
Posty: 414
Rejestracja: 01 kwie 2007, 22:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: mnie znasz?
Kontakt:

#79

Nieprzeczytany post autor: deeper »

To poszukaj u Kadeciarzy, oni najwiecej dlubia w bolidach, tutaj raczej nikt nie podzieli sie doswiadczeniem bo chyba nikt nie robil tego.
Wiem ze ktos jeszcze na klubie Vecta Unlimited... (albo VKP???)
mial pomysl na przerobki... w zasadzie prace juz skonczyl, teraz ma to wszystko wysterowac.
Cel: vectra bi-turbo
Efekt: 400KM :D

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#80

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

no właśnie kiedyś byłem na takim jednym zayebistym forum , tylko że tam to już była sama śmietanka i aż głupio się było wypuszczać bo chłopaki robili takie rzeczy że mhhh
==========82%===========

ODPOWIEDZ