Nietypowe oświetlenie rejestracji

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
kajtosz_90

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:57
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: kajtosz_90 »

co do widoczności przez tylną szybę- moim pierwszym autem był maluszek:D jak wszyscy doskonale wiemy niema on wycieraczki na tylnej szybie. Uczyłem się na nim jeździć i jakoś nigdy nie narzekałem na brak widoczności(mimo iż szyby też miałem ciemne). Poza tym w mojej astrze ogrzewanie tylnej szyby działa bez elegancko więc chyba nie ma się czym martwić.
A jeżeli chodzi o moje umiejętności prowadzenie samochodu to wierz mi- nie jeżdżę autem od wczoraj ;)

z listwą z diodami dobry pomysł. pokopałem na allegro i znalazłem coś takiego: [External Link Removed for Guests] co o tym myślicie? chyba skuszę się na coś takiego tylko muszę wybrać jakieś dyskretne miejsce na zderzaku.

pawel88

Astro-maniak
Posty: 95
Rejestracja: 28 sty 2009, 16:05
Imię: Paweł
Auto: Astra H
Silnik: Z19DT
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: pawel88 »

Wołek pisze:Wtrącę się apropo podświetlenia tablicy rejestracyjnej, ja sobie sam zrobiłem listwę 6 diód super flux.. W taki sposób ::: ( . to diody). I jest bardzo dobrze, zdjęcia samochodu w moim profilu, i jeśli chodzi o diody to dużo się z nimi bawiłem, są dobrze w miarę dobrze poizolowane (w całym aucie) i wszystko świeci jak należy już ponad rok. ;)
Chciałem też nadmienić, że pierwszy raz widzę osobę, która uważa się za bardzo bardzo dobrego kierowcę.. Ile masz lat? Ile masz prawko? 2 lata max? Ludzie jeżdżą po 30 lat i więcej i niektórzy nawet nie myślą nazwać się dobrym kierowcą, nikt nie jest idealny, a wiadomo, że zależy to od sytuacji na drodze, a bywa różnie.. Tak jak z dobrym pływakiem, możesz umieć super pływać, być nawet mistrzem, a nie wykluczone, że utopisz się w wodzie po kostki.. - taka dygresja. :)
Witam

Pokaż mi, że napisałem, że jestem jak to uważasz "bardzo bardzo dobrym kierowcą"... Nie wyolbrzymiaj, trochę wyczucia. Nigdzie tak nie pisałem... Uważam się za dobrego kierowcę (nie mylić z "bardzo bardzo dobrym z rocznym doświadczeniem" oraz samozachwytem z tym związanym), bo po prostu tak jest :mrgreen: Jest jakiś sposób, żeby to sprawdzić? Chętnie się skuszę i co nieco udowodnię! :) Ale prawda - wypadki chodzą po ludziach... Nikt nie jest idealny.
Wiek i staż niech pozostaną słodką tajemnicą :roll:

kajtosz_90 ja wolałbym pobawić się w własną twórczość - zadbasz o ergonomię. Już widzę jak bym to zrobił :roll:

Na koniec może trochę słów do przemyśleń...
Samochód bardzo dużo mówi o kierowcy/właścicielu więc pewne rzeczy "widać" od razu - takie są fakty panowie ;)

Pozdrawiam serdecznie
Paweł ;)

Solexx

Astro-maniak
Posty: 282
Rejestracja: 06 lut 2008, 1:40
Imię: Marcin
Auto: Astra
Silnik: 1.7
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Solexx »

pawel88, heh niby dla czego auto musi mówić o włascicielu ? , a pozatym tez odczułem jak bys sie wywyższał ze jestes lepszym kierowcą od innych :> jak mozesz oceniac jak niewiesz jak ktos inny jezdzi ?:P

PS: sorry za ot ale neimogłem sie powstrzymac ;P
OPEL ASTRA KRÓLEM MIASTA :)

[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

KeySee

Astro-maniak
Posty: 1873
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:52
Imię: Tomek
Auto: Honda Accord
Silnik: ictdi 2.2
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Kwidzyn/Nottingham

#14

Nieprzeczytany post autor: KeySee »

Solexx pisze:sorry za ot ale neimogłem sie powstrzymac ;P
Proszę się powstrzymać bardziej. To również nawiązuje do wypowiedzi pawel88. Temat dotyczy podświetlenia tablicy a nie tego na co komu i dlaczego.
Posty nie związane z pomysłem na oświetlenie tablicy będą kasowane lub edytowane!

Rutek

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 13 sty 2009, 21:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Rutek »

co do tych Ledów to postanowiłem sprawdzic to na wlasnej Asterce :) I panowie wszystko ok i Efekt fajny :)
Kupiłem 2 Zarówki,ktore oswietlaja tylna rejestracje
Zarówki Rurkowe 12V Ledy...

Zapłaciłem 15zl zamontowałem w 5minut i wszystko swieci i zadnych błedow nie pokazuje :) więc jest ok :mrgreen:

czacza

Astro-maniak
Posty: 90
Rejestracja: 23 sty 2009, 20:02
Imię: Tobiasz
Auto: Opel Astra
Silnik: 1.8 16v
Lokalizacja: Malnia
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: czacza »

o wlasnie jak juz jest poruszony temat podswietlenia rejstracji to moze mi ktos powiedziec jak wyciagnac lampki od podswietlenia w zderzaku gsi :?: :?: :?:

ODPOWIEDZ