Astra gtc, wydech z opc...

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
dragip

Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 02 gru 2007, 12:09
Auto: Astra gtc
Silnik: Z16XER
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Astra gtc, wydech z opc...

#1

Nieprzeczytany post autor: dragip »

Witajcie, mam Astre GTC z silnikiem 1,6 bezn
zastanawiam sie nad zderzakami OPC i tu jest pytanie co wtedy z wydechem? podoba mi sie ta oryginalna OPC koncowka po srodku zderzaka ale jak to dopasowac do mojego 1,6...? czy tylko koncowki polaczyc czy wymienic tlumiki tez...?
czy musi byc wtedy ta oryginalna czy jakies zamienniki co by sie ladnie wpasowaly w srodeczek zderzaka opc?

z gory dzieki za sugestie

Usunięty użytkownik 3235

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

dragip, jeżeli chciałbyś mieć dokładnie taki sam wygląd tylnego zderzaka to są trzy wyjścia wg mnie:

1 - wyjście najlepsze, ale i dosyć drogie - kupić tłumik końcowy z OPC, z fabryczną końcówką

2 - wyjście dużo tańsze niż nr 1. - kupić końcówkę, która będzie pasowała w otwór po fabrycznej końcówce OPC, ewentualnie dorobić taką w jakimś zakładzie, który zajmuje się produkcją customowych wydechów.

I opcjonalne, ale już nie będzie to wygląd OPC:

3 - do zderzaka po OPC pasuje dolna listwa np. od pakietu Line Pack 2, która jest bez tego trójkątnego otworu, wtedy będziesz mógł wyprowadzić dowolną końcówkę tłumika lub jeśli masz już tłumik z końcówką, bo były takie wersje, zostawiasz go i nic więcej nie przerabiasz.

Zderzak z Line Pack 2 wygląda tak:
[External Link Removed for Guests]

marcinos

ex-Staff
Posty: 1860
Rejestracja: 25 paź 2007, 15:18
Imię: Marcin
Auto: ASTRA J
Silnik: A14NET
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: marcinos »

dragip, poszukaj na eBay są takie tłumiki jak w OPC i są dostępne od 1,4 itd..., nie musisz nic przerabiać P&P ;)
Chcesz zostać klubowiczem/przyjacielem klubu? [External Link Removed for Guests]
Namiary na Klubowiczów AKP grupa Lublin [External Link Removed for Guests]
Oddział regionalny Klubu, woj lubelskie [External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ