Pytanie o Ściemniacz

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Deus blade

Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 01 paź 2008, 20:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Pytanie o Ściemniacz

#1

Nieprzeczytany post autor: Deus blade »

Panowie mam pytanko. Chciałbym zakupić z allegro ściemniacz oświetlenia wnętrza.Np. coś takiego by to było [External Link Removed for Guests] <<-- pytanko jest takie posiadam w samochodzie przednią lampke no i dodałem jeszcze jedną na tylną kanapę własnego autorstwa. Lampka tylnej kanapy podłączona jest do światełka w bagażniku. Pytanie jest następujące: Jak zamontować ten ściemniacz aby ściemniał wnętrze w całym samochodzie!! również w bagażniku co ma bezpośrednie znaczenie dla lampki na tylnej kanapie!! Gdzie się podpiąć aby sterować całym oświetleniem wnętrza w samochodzie!! Jest to Asterka F 97r sedanik. Pozdrawiam i czekam na propozycje fachowców :P
Urs Deus Blade

Awatar użytkownika
silvo44

ex-Staff
Posty: 2092
Rejestracja: 29 wrz 2007, 9:19
Imię: silvo44
Auto: AF/VC
Silnik: X14NZ + LPG/Z18XER
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: OLKUSZ
Pomocny: 1 raz

#2

Nieprzeczytany post autor: silvo44 »

[External Link Removed for Guests] --- lampka z opóźnionym wyłączaniem.... Pozdro...
[External Link Removed for Guests] Obrazek
Pozdrawiam z prawego fotela L-ki

Prince_lookas

Astro-maniak
Posty: 442
Rejestracja: 29 gru 2007, 11:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Prince_lookas »

silvo44, mnie to zawsze zastanawiał ten manual - czy to działa w ogóle? I jak działa?

Ja np. Mam inną lampkę, z takimi dwoma 'halogenikami' z Omegi B - ciekawe, w jaki sposób można to tam podłączyć?
Moja Astra ;)-> [External Link Removed for Guests] - do sprzedania na części!

Awatar użytkownika
silvo44

ex-Staff
Posty: 2092
Rejestracja: 29 wrz 2007, 9:19
Imię: silvo44
Auto: AF/VC
Silnik: X14NZ + LPG/Z18XER
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: OLKUSZ
Pomocny: 1 raz

#4

Nieprzeczytany post autor: silvo44 »

Prince_lookas pisze:mnie to zawsze zastanawiał ten manual
... mnie też...
... nie mam nawet czasu zajrzeć czy jest ta płytka u mnie, bo podobno nie we wszystkich lampkach jest.... Pozdro...
[External Link Removed for Guests] Obrazek
Pozdrawiam z prawego fotela L-ki

Prince_lookas

Astro-maniak
Posty: 442
Rejestracja: 29 gru 2007, 11:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Prince_lookas »

silvo44, ja sprawdzałem u siebie i jest zupełnie inna. Autor tego manuala podaje, że scieżkę trzeba przeciąć dokładnie w miejscu, w którym pokazał, więc ta instrukcja nie jest chyba uniwersalna... Poza tym u mnie pozostaje problem oświetlenia z tyłu, przy rączkach. Ten sposób na pewno nie wygasałby ich.
Deus blade, Rozumiem, że gdy włączasz lampkę z tyłu (jaka ona jest w ogóle, taka nad rączką?), to włącza Ci się światło w bagażniku? I odwrotnie - gdy otwierasz bagażnik, odpala Ci się światło w środku? Trochę bez sensu to jest :) Nie miałeś nic przerabiane?
Moja Astra ;)-> [External Link Removed for Guests] - do sprzedania na części!

dworak21

Astro-maniak
Posty: 130
Rejestracja: 27 sty 2008, 11:57
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: dworak21 »

witam
Tez mam tą lampke z omegi b i jest tam plytka ale niestety nikt mi nie napisal nigdy jak to przerobic zeby w asterce działało
[External Link Removed for Guests] - zobacz jak wygląda moja Asia z moimi modyfikacjami :)
Sprzedaż części do wszystkich aut hurtowe ceny w detalu gg:2099941

ODPOWIEDZ