Lampy Angels Eyes Astra G

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Mario:)

Lampy Angels Eyes Astra G

#1

Nieprzeczytany post autor: Mario:) »

Siemka,
chce w mojej astrze zmienić światła na Agels Eyes tylko we wszystkich sklepach pisze że lampy te są do modeli 1998 - 2004 o ile mi wiadomo Astra nie miała żadnych faceliftingów więc formalnie nie powinno być problemów z zamontowaniem tych lamp w Astrze z 2007 roku. Czy wie ktoś coś więcej na ten temat? Czy te lampy będą pasowały do młodszych roczników?

Z góry dzięki za pomoc :)

G_I_Z_M_O

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 31 sty 2008, 17:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: G_I_Z_M_O »

oczywiscie ze beda pasowaly. Ty masz pewnie clasic-a ale lampy byly takie same.
Sajmon mówi ......

Mario:)

#3

Nieprzeczytany post autor: Mario:) »

Szukałem w necie czy Astra G przechodziła facelifting i nic nie znalazłem na ten temat. Mam astre z 2007 i formalnie lampy powinny pasować ale nie chciał bym wydać 700 zł i dowiedzieć się że nie da się ich zamontować... Ciekawi mnie po prostu czemu wszędzie Pisza ze te lampy są do roczników 1998 - 2004...

CoBrA

Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 03 mar 2009, 16:04
Imię: Rafał
Auto: ASTRA J Sports Tourer
Silnik: A20DTH
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź // Kutno
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: CoBrA »

Mario juz ci odpowiadam sprzedaz astry G wszystkich modeli: 3d hb , bertone , 5d sedan hb kombi, powinna skonczyc sie w 2004 ale ze wersje 5d dobrze sie sprzedawaly i producent przedłużył produkcie modeli 5d kombi sedan hb. Dlatego wszyscy producenci czesci zamiennych wpisuja na swoich produktach 98-04. Bo od 2004 weszla astra H. Mam nadzieje ze w miare to opisalem :P:P

Wiec tak jak Gizmo pisal powinny pasowac w 100% nic sie nie zmienilo w porównaniu do starszych modeli

Mario:)

#5

Nieprzeczytany post autor: Mario:) »

Czyli mogę spokojnie kupować :P Dzięki za pomoc :)

ODPOWIEDZ