KOMBI

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
AdamKoX

KOMBI

#1

Nieprzeczytany post autor: AdamKoX »

Witam chcę kupić do mojej aśki taki zderzak przedni [External Link Removed for Guests]
Jest to zderzak do modeli od 94 roku a moja aśka jest z 92. jakie są różnice w tych modelach?? a dodam też że chcę kupić zdezak tylni pasujący do tego tyle że ja mam kombi i jakąś loteczkę.
Poszę o odpowiedzi

[ Dodano: 2009-04-03, 10:28 ]
przepraszam tamten link nie działa oto działający link [External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
damianbania

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 03 maja 2008, 11:05
Imię: DAMIAN
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: damianbania »

Spytaj tych co go sprzedają czy ci go zamocują ty im zapłacisz??? a jesli powiedza ze nie to odpowiedz sobie na pytanie : Jak zamontowc taki zderzak bez uchwytów. ZERO WZMOCNIEN!!! powodzebnia kup dobre wkrety

Awatar użytkownika
Rajdowy

Astro-maniak
Posty: 2535
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:16
Imię: Łukasz
Auto: Astra F Caravan dB
Silnik: X16SZR
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Rajdowy »

Kolego kup do swojej Astry zderzak od GSi. Ja mam taki u siebie i powiem Ci że nie ma problemu z dopasowaniem do błotników.Tylko trzeba poświęcić troszkę czasu.a efekt jest zaje........i do tego jeszcze grill od GSi i będzie miodzio ;) ;) ;)
--> CICHE SAMOCHODY ZABIJAJĄ DZIECI...BASS RATUJE ŻYCIE <-- VIBE BLACK AIR INNOVATIVE BASS ENCLOSURES & TARAMPS AMPLIFICADORES

ODPOWIEDZ