oklejanie szyb

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
pawex

Astro-maniak
Posty: 385
Rejestracja: 19 wrz 2014, 19:31
Auto: Astra Classic
Województwo: podkarpackie

Re: oklejanie szyb

#51

Nieprzeczytany post autor: pawex »

pany jaka folia w miarę dobra żeby obkleić chociaż szyby w drzwiach z tyłu w efce? tyle tych foli jest tanich na allegro że nie wiadomo czego się czepić, pomoże ktoś?

astrahxenon

Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 20 wrz 2015, 9:44
Imię: kamil
Auto: astra h vectra b
Silnik: z16xep
Województwo: małopolskie

#52

Nieprzeczytany post autor: astrahxenon »

Wybierz przedewszystkim folią termokurczliwą potem opalarka dzień wolny trochę cierpliwości i zdolności manualnych.

wuha

Astro-maniak
Posty: 88
Rejestracja: 04 lip 2015, 20:23
Imię: Maciej
Auto: Astra H
Silnik: Z16XEP
Województwo: podlaskie
Kontakt:

#53

Nieprzeczytany post autor: wuha »

pawex pisze:pany jaka folia w miarę dobra żeby obkleić chociaż szyby w drzwiach z tyłu w efce? tyle tych foli jest tanich na allegro że nie wiadomo czego się czepić, pomoże ktoś?
Polecam Ci folie od tego uzytkownika oryginalne folie 3m innych bym nie brał pod uwagę ,tu masz pewność że folia na pewno będzie dobra :)

[External Link Removed for Guests]

Maxiu

Astro-maniak
Posty: 2406
Rejestracja: 02 wrz 2008, 16:35
Auto: Astra
Województwo: Zagranica - Azja

#54

Nieprzeczytany post autor: Maxiu »

Pracowalem 5 lat w firmie profesionalnie oklejajacej szyby. Jest wielu producentow.ale ten 3m jest godny polecenia.pamietaj tulko ze folia musi byc obcieta odpowiednio z rolki bo kurczy sie w jedna strone.Mialam ja w innym aucie 3 lata. nie myj srodkami z AMONIAKIEM. (tanie plyny do szyb) i nie myj ich sciera z podlogi.Tak to bedziesz zadowolony wiele wiele lat.

EDIT:
Niewiem czy mozna tak polecac ale ja pracowalem w firmie [External Link Removed for Guests] z Gliwic. Szef jest bardzo dokladny i cisnie bardzo na jakosc.Maja doswiadczrnie w oklejaniu aut za 300 tys... Wielu stalych i wymagajacych klietow.Fakt nie pravuje tam juz 8 lat ale firma istnieje tylko zmienili adres.Bylem u nich jeszcze na statym adresie tak pogadac....

EDIT:
Firma nazywa sie SENSOR

Awatar użytkownika
karik

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 19 lis 2015, 11:40
Imię: Karol
Auto: Astra J Sedan
Województwo: mazowieckie

#55

Nieprzeczytany post autor: karik »

Ktoś może poleci dobrą firmę z warszawy ?

Rafi3040

Astro-maniak
Posty: 229
Rejestracja: 16 paź 2015, 20:54
Imię: Rafał
Auto: Astra J Sport Tourer 1,7CDTI
Silnik: 1,7DTL
Województwo: mazowieckie
Pomocny: 3 razy

#56

Nieprzeczytany post autor: Rafi3040 »

Ja koledzy poprzedni samochód oklejałem w Mławie naprawdę gość zna się na rzeczy, jeździłem cztery lata i nic się nie działo miałem oklejone tył dwójką, a przód jedynką i byłem bardzo zadowolony teraz też się wybiorę na oklejanie kolejnym samochodem polecam.

ODPOWIEDZ