Białe tarcze zegarów

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
domel

Astro-maniak
Posty: 113
Rejestracja: 23 gru 2006, 18:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: łódzkie/mazowieckie
Kontakt:

Białe tarcze zegarów

#1

Nieprzeczytany post autor: domel »

Witam. Mógłby mi ktoś podać link do białych tarczy zegarów z obrotomierzem do astry f, bo mam plan co do nich, tylko nie mogę nigdzie znaleźć ładnych. Drukowałem te z autokącika, ale nie trafiają w moj gust... :P

Tigerr

Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 06 maja 2007, 10:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Tigerr »

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

ja mam te pierwsze:)

domel

Astro-maniak
Posty: 113
Rejestracja: 23 gru 2006, 18:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: łódzkie/mazowieckie
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: domel »

No właśnie ja też. A prosiłbym o link do takich, które mogłbym sobie sam wydrukować... Jeśli byłby ktoś tak dobry i mi pomógł, to byłbym wdzięczny

WNT

#4

Nieprzeczytany post autor: WNT »

zeskanuj normalne , obrobisz sobie wydrukujesz i masz

Wydra

Astro-maniak
Posty: 393
Rejestracja: 04 paź 2007, 20:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: nieobecny
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Wydra »

domel pisze:Witam. Mógłby mi ktoś podać link do białych tarczy zegarów z obrotomierzem do astry f, bo mam plan co do nich, tylko nie mogę nigdzie znaleźć ładnych. Drukowałem te z autokącika, ale nie trafiają w moj gust... :P
a ty mozesz napisac jak zrobiles te tarcze znaczy na jakim papierze wydrukowales i czy swieca ci cale tarcze czy tylko cyferki ;] bo ja mam wzory tarcz na dysku :] takze podeslac moge :P ale najpierw prosze powiedziec jak to wykonac :D

domel

Astro-maniak
Posty: 113
Rejestracja: 23 gru 2006, 18:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: łódzkie/mazowieckie
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: domel »

Ja wydrukowałem na zwykłym papierze, żeby zobaczyć jak wyjdą i wyszły brzydko - rozmazane i nieczytelne cyfry. A zrobić chcę na podstawię tarcz, które kupiłem na allegro. Na nich świeciły same cyfry, bo na niebieskim przepuszczającym światło plastiku była naklejona folia z powycinanymi cyframi. Odkleiłem ta folię i mam niebieską podstawę, na którą nakleję zwykły papier z cyferkami i będą świeciły całe tarcze. Wskazówki pomaluję na czerwono o zamiast zwykłych żarówek dam R5 z białym ładnym światłem. To tak z grubsza. Daj tarcze to zrobię i zapodam jak wyszło :]

ODPOWIEDZ