Które malowanie fajniejsze ?

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#31

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

oo no ta asia mi się strasznie podoba ... według mnie gitaresko ;)
==========82%===========

FeniX2X

Astro-maniak
Posty: 81
Rejestracja: 18 cze 2007, 8:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#32

Nieprzeczytany post autor: FeniX2X »

No ta czerwono-czarna jest super.A z opcji które zaproponowales w temacie to zdecydowanie nr.2 jest git.
Astra ma już nowego szczęśliwego kierownika :)
------------------------------------------------

------------------------------------------------

siewicz

Astro-maniak
Posty: 256
Rejestracja: 07 maja 2007, 21:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

#33

Nieprzeczytany post autor: siewicz »

hmmm.. malowanie się trochę odłoży bo kasa poszła na inne rzeczy (będę robił cały wydech łącznie z kolektorem, dolot i zawieche)
malowanie chyba dopiero na przyszły sezon będzie :)
pozdro
Pozdrawiam
Obrazek

WaldazZz

Astro-maniak
Posty: 189
Rejestracja: 19 mar 2007, 21:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#34

Nieprzeczytany post autor: WaldazZz »

smartkid pisze:Dla mnie obydwie wersje to WT.
Człowieku!
Przejrzyj jakieś dobre gazety o tej tematyce np. GT, który jest najlepszym magazynem o tematyce tuningu (szeroko rozumianego) i zobaczysz co jest aktualnie modne i w dobrym guście. Jeśli już zdecydujesz się wydać te pare złotych, żeby móc powiedzieć coś na ten temat to zauważysz, że malowanie flip-flop, czyli takie jak na zdjęiu nr 2 jest ardzo modny i świetnie się prezentuje na Astrach. Przykładem może być granatowo- biała Astra będąca nagrodą na zlocie w Pile. A tak, żebyś teraz coś wiedział na ten temat. Malowanie flip-flop polega na łączeniu ze sobą farb w dwóch odmiennych (często kontrastowych) kolorach, czasami nawet w odmiennych strukturach, czyli np. mat z akrylem, lub akryl z perłą itd.
Stosowany zwłaszcza w nippon toys. Dolny lakier często jest dobierany z pallety lakierów motocyklowych, które lepiej akcentują przetłoczenia. Kropka......... i następnym razem krytykuj coś co najpierw zrozumiesz.

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#35

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

nomm i wreszcie ktoś to napisał ;) bravo dla WaldazZz !! chłopaki którzy wypowiadają się na temat WT powinni najpierw poczytać kilka gazetek itp a potem mówić że coś jest WT , a podobać coś się nie zawsze komuś musi ale bez przesady żeby wszystko nazywać wiochą;)
==========82%===========

Awatar użytkownika
ClauveR

Administrator
Posty: 4097
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:21
Imię: Mateusz
Auto: Opel Zafira B
Silnik: Z18XER
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#36

Nieprzeczytany post autor: ClauveR »

chyba tak się już przyjęło w Polsce, że wszystko, co inne, to jest nazywane przez niektórych WT... żałosne to jest :/
[External Link Removed for Guests]

smartkid

#37

Nieprzeczytany post autor: smartkid »

Było pare opini że ktos kto jeździ złomem twierdzi że wszystko inne pomalowane inaczej to WT. Pewnie to sie też miało tyczyć mnie bo ja napisałem że to WT. W kwestii wyjaśnienia jeżdze Astrą II 2002 rok więc wydaje mi się ze to nie jest zardzewiały złom. Dla mnie auto ma być schludne. A malowanie na czarno-biało nie jest dla mnie schludne i ja bym czyms takim nie jeździł. Dla mnie auto ma wyglądać porządnie i jeździć bez problemu. Zwracać uwagi nie musi ale niektórzy lubia być zauważani i pewnie tez dlatego np. zakładają do starych aut które już większość koni zostawiły na asfalcie wydechy które ryczą jak WRC z ilością kucy idącą w setki. Dla mnie to jest śmieszne a swojego zdania będe bronił. Jak sie ma jakąs serio sportową furkę z pazurem to juz można myślec o takich zabiegach a przy takich samochopdach jak Astra to dla mnie przeginka.

Co do magazynów typu GT to nie czytuje takich bo mnie to wogole nie interesuje. Wszystko co jest samochodem nie podchodzącym pod sportowy pomalowane jakoś dziwnie ze srebrnymi naklejkami wielkimi wydechami itp itd to dla mnie WT.

Ada$

Astro-maniak
Posty: 542
Rejestracja: 09 lip 2007, 19:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ok.Płocka
Kontakt:

#38

Nieprzeczytany post autor: Ada$ »

Czyli wg ciebie każdy tuning auta to... Wieś tuning :/ :?:

Z drugiej jednak strony jezeli sie komuś podoba coś to jest jego sprawa... w koncu samochod jest jego ;) i moze z nim robic co mu sie tylko podoba :)


P.S. I co moze te Astre tez nazwiesz wieś tuningiem ? Albo wszystkie Astry które maja styl inny niż seria...
[External Link Removed for Guests]

P.S.2 ;) oczywiscie zdarzaja sie wyjatki ;)
Ostatnio zmieniony 24 lip 2007, 14:31 przez Ada$, łącznie zmieniany 1 raz.

kszychu

Astro-maniak
Posty: 392
Rejestracja: 30 sty 2007, 10:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Międzyrzec Podl.
Kontakt:

#39

Nieprzeczytany post autor: kszychu »

smartkid pisze:Dla mnie auto ma być schludne. A malowanie na czarno-biało nie jest dla mnie schludne i ja bym czyms takim nie jeździł. Dla mnie auto ma wyglądać porządnie i jeździć bez problemu. Zwracać uwagi nie musi
.......
Co do magazynów typu GT to nie czytuje takich bo mnie to wogole nie interesuje.
Przepraszam, jeśli będę odrobinę chamski, ale w świetle powyższego: po co wypowiadasz się w wątku dotyczącym tuningu?

kargul

Astro-maniak
Posty: 1000
Rejestracja: 06 kwie 2007, 21:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostromecko
Kontakt:

#40

Nieprzeczytany post autor: kargul »

Wg mnie ta Asia lepiej wygladala by ze srebrnymi aluskami ;) I dolaczam sie do pyatania kszycha... Po co ktos komu nie podoba sie tuning wypowiada sie w kwestii malowania auta...
Kupię błotnik przedni od strony kierowcy. Najlepiej w kolorze grafit.

- O widzę kupiłeś sobie golfa ?
- Nie..Zająłem drugie miejsce w konkursie..
- Aha..A co bylo za pierwsze ??
- Worek ziemniaków :mrgreen:

ODPOWIEDZ