Które malowanie fajniejsze ?

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
smartkid

#41

Nieprzeczytany post autor: smartkid »

Bo forum jest po to żeby wyrazić swoje zdanie :>

siewicz

Astro-maniak
Posty: 256
Rejestracja: 07 maja 2007, 21:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

#42

Nieprzeczytany post autor: siewicz »

Panowie spokojnie :) każdy wypowiada swoje zdanie i jest ok :) bez jakiegoś "naskakiwania" na kogokolwiek
smartkid, dziwie mnie jedno - dla Ciebie każde auto ze starego rocznika to złom ? Nie dopuszczasz, że ktoś może dbać o samochód 10-15 letni ?
Tą Asterkę ze zdjęcia Ada$'ia, widuję czasem (jest z mojej okolicy) i nie podoba mi się przesadzone skrzydło na bagażniku... a felgi.. hmm na tej fotce tego nie widać, ale są tak dziwnie pomalowane, taki niby mat, ale nie jest to mat, ma taką lekko ziarnistą strukturę ten lakier.. no trudno mi to opisać, ale na żywo felgi wyglądają ładniej i bardziej pasują do autka :)
Moje auto będzie pomalowane, ale dopiero za jakiś czas (czarny scenariusz to wiosna przyszłego roku).
Pozdrawiam
Obrazek

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#43

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Astra ma bardzo dobry bok pod malowanie na dwa kolory. Pasek pod okniem a ponad klamkami. Moim zdaniem najlepsze kolory sa wtedy gdy biala jest gora, dol obojetne. Przejscie typu vinyl (niebyt duze max to 15cm) Polecam blekitny, granatowy raczej czarn odpada. Ja sam bede tak mnalowal poczakiem wrzesnia i chyba padnie na blekitny ;)
[External Link Removed for Guests]

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#44

Nieprzeczytany post autor: bobi »

Siewicz mi też sie te skrzydło na bagażniku nie podoba :/ , tak w ogóle to jakoś mi sie takie skrzydła nie podobają w osobówkach, F1 to rozumiem;), a malowanie nie jest złe ale w 100% coś mi tam nie pasi, jakoś inaczej bym to malnoł moze ten czarny troche niżej ;)
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

pawel2007

#45

Nieprzeczytany post autor: pawel2007 »

podoba mi się koncepcja którą przedstawił przemek_byd: połączenie czarnego i czerwonego za pomocą cienkiej białej linii.... wg mnie jeszcze czegoś jej brakuje, jakiegoś szczegółu, sam nie wiem czego, czegoś, co "zamknąłby" astrę od góry..

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#46

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

do smartkid...widzisz chłopaku to jest forum,tak jak powiedziałeś .. i wypowiadać się może każdy , ale czasem warto trzymać język za zębami bo to co napisałeś zabrzmiało co najmniej jakbyś chciał kogoś sprowokować albo obrazić ... moim zdaniem każde auto może być poddane tuningowi , bo to taka po prostu zabawa...jaką masz przyjemność z upiększania auta już sportowego ?? właśnie chyba powinno się ulepszać to co jeszcze sportowe nie jest .. w każdym razie ja tak myślę .. i jeśli bym np jeździł jakimś porshe to bym go na pewno nie tuningował bo ma wszystko co trzeba , a dlaczego by własnie zwykłego auta nie podpicować ?? wszystko to wiocha?? no tak ;) chciałbym jeszcze dorzucić do tego wszystkiego że ja nie lubię jak ktoś prowadzi auto w reebokach bo to też wiocha??!! haha aha i przeprowadzam się na wieś w przyszłym roku..hmm więc chyba muszę sobie stuningować furke do przyszłego roku ;) w końcu będe rasowym wieśniakiem ;) bravo smartkid ;) Polska to w ogóle globalna wiocha ;)
==========82%===========

smartkid

#47

Nieprzeczytany post autor: smartkid »

Ludzi ze wsi nie obrażaj bo to spoko ludzie a wiesniaki to inna kwestia bo wiekszosc to miastowi :P :D

Czelus

Astro-maniak
Posty: 1129
Rejestracja: 02 sty 2007, 19:09
Imię: Łukasz
Auto: chrysler 300M
Silnik: 2,7
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia-Cisowa
Kontakt:

#48

Nieprzeczytany post autor: Czelus »

mnie sie rownierz podobają auta w dwoch kolorach :D a jeszcze np. takie jak przedstawil PRZEMEK byd

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#49

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

smartkid ... daj sobie spokój z używaniem słowa wieśniak ;) wyjdzie Ci to na lepsze,a jeśli Ci się coś nie podoba to jasne że to skomentuj , ale nie odrazu WT WT WT bo to trochę żenujące jest jak wszystko co wygląda troche inaczej nazywasz WT ;) pis maj brater ;)
==========82%===========

Szegi

Astro-maniak
Posty: 2153
Rejestracja: 05 cze 2007, 21:08
Imię: Kacperek
Auto: Astra F
Silnik: Ce20eNE
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Drzycim / Bydgoszcz

#50

Nieprzeczytany post autor: Szegi »

Ipcja druga jest ladniejsza.
[External Link Removed for Guests]
--------------------------------------------------------------

ODPOWIEDZ