klamki wewnętrze astra g

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
wampir_wawelski

Astro-maniak
Posty: 64
Rejestracja: 30 lis 2008, 17:00
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków/Myślenice
Kontakt:

klamki wewnętrze astra g

#1

Nieprzeczytany post autor: wampir_wawelski »

Witam,
czy klamki wewnętrzne z astry F podejdą do G?
chciałbym sobie kupić takie fajne chromowane, myślę, że przy srebrnej astrze będzie fajnie środek wyglądał właśnie w takich kolorach. Próbował ktoś może zamontować takie klamki od poprzednika? na allegro są o wiele tańsze! Będę wdzięczny za info.

Tomek1762

Astro-maniak
Posty: 1626
Rejestracja: 24 sty 2008, 20:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków/Skawina
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Tomek1762 »

wampir_wawelski, ja miałem Astre G i miałem w niej właśnie taki srebrne chromowane. I z tego co się orientuję to na spokojnie kupisz takie do G. Zawsze co oryginał to oryginał :D :m
ŚMIERĆ JEZDZI SZYBKO -
DLATEGO TRZEBA BYĆ SZYBSZYM OD ŚMIERCI :d

Usunięty użytkownik 3235

#3

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Przecież do AG wychodziły chromowane klamki, kolega nawet ma takie. :roll: Można też szukać od VB, z tego co wiem to właśnie od Vectry zakładają te klamki do AF.

wampir_wawelski

Astro-maniak
Posty: 64
Rejestracja: 30 lis 2008, 17:00
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków/Myślenice
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: wampir_wawelski »

źle się wyraziłem. Do AG są tylko, że do AF są tańsze :) a gdyby to było to samo, to po co przepłacać?

Zapytam jeszcze w temacie chromowanych dodatków. Mam białe zegary, ale okropnie kręcą mnie :m te chromowane obudowy tych zegarów. Jak uważacie, można to dorobić, czy to już raczej tylko z oryginałami?

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#5

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Chromowane obudowy, czy obwódki? Obwódki w sklepie internetowym kosztują 60zł + przesyłka. Przeważnie w sklepach stacjonarnych kosztują około 70zł (ja za tyle kupiłem, ale to tej samej produkcji).

Co do klamek, to wydaje mi się, że od F nie będą pasować, ale ktoś musi być pierwszy i sprawdzić :P Od VB pasują, bo już kilka osób wymieniało na forach ;) Poza tym od VB też można wyrwać taniej niż do AG, bo było ich więcej ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ