Moje małe modyfikacje

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Moje małe modyfikacje

#1

Nieprzeczytany post autor: bobi »

No więc zaczne od tego że moja Asterka byłą totalnie nietknięta jeśli chodzi o jakiekolwiek zmiany stylistyczne czy też podwyższanie mocy silnika i takie tam ;)

autko ma już 11 lat więc do nowych nie należy 8) , mam zamiar jeszcze z 4-5 lat nim pojeździć więc troszke w nim pozmieniam ;)

Pierwsza modyfikacja. Zaczołem od zmiany podświetlenia zegarów i środkowego pulpitu. Padło mi podświetlenie zegarów, a środkowy pulpit nie świecił mi wcale i jak w nocy se chciałem coś z nawiewem porobić to musiałem po omacku :/, a na [External Link Removed for Guests] znalazłem coś superastego.

A oto efekty moich małych zmian:

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

wyszło mnie to około 50 zł i troche pracy ale satysfakcja gwarantowana 8)

Niektórym może się wydawać (wydaje się :P) że to za bardzo razi w oczy ale po 1 nie razi :P a po drugie jest coś takiego jak regulacja jasności :mrgreen:

Kolejna modyfikacja. W moim kombiku brakowało rolety w bagażniku :/ już prawie ją kupiłem ale ktoś mi ją sprzątnoł z przed nosa na allegro, po krutkim namyśle postanowiłem przyciemnić sobie szyby, nie dość że nic nie widać co jest w środku to w czasie jazdy sie mniej nagrzewa no i pasażerowie z tyłu nie mają problemów z grzejącym i rażącym słońcem 8)

[External Link Removed for Guests]

Koszt to 350 zł bo sam tego nie oklejałem :roll: , ale jednak modyfikacja jest 8)

Trzecia modyfikacja. Zawsze podobała mi się siatka z przodu czyli GRILL :> Obadałem na allegro taki już gotowy do Astry F ale za troche pieniędzy :/, więc se kupiłem kawałek siatki za 21 zł i postanowiłem sam sie pobawić w zmiany oblicza mojego kombika ;) . Troche roboty było bo po 1 musiałem troche spsuć tą czarną atrape bo obwódka jest przyczepiona do niej a ona do auta więc musiałem wyciąć obwódke :/ troche przyginania siatki i wyszło :mrgreen: , ale jak sie okazało na drugi dzień po dokładniejszych oględzinach założyłem ją złą stroną i wszystko było widać, planowałem kupić nową siatke a tą wsadzić głębiej żeby zasłaniała chłodnice ale w końcu poprostu wygiołem jej boki w drugą stronę i jakoś wygląda a oto efekcik 8) :

[External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests]

musze jeszcze tylko wsadzić jakąś drobną siatke np z ogrodniczego do środeczka żeby zasłonić tą belke środkową, titek i gośnice i będzie QL 8)

Modyfikacji ciąg dalszy nastąpi ... ;)

I jeszcze 2 zdjęciontka specjalnie dla Sha_kal-a :D

[External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests]
Ostatnio zmieniony 23 lip 2007, 11:19 przez bobi, łącznie zmieniany 4 razy.
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Czelus

Astro-maniak
Posty: 1129
Rejestracja: 02 sty 2007, 19:09
Imię: Łukasz
Auto: chrysler 300M
Silnik: 2,7
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia-Cisowa
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Czelus »

bardzo fajne modifikacje podoba mi sie grill szybki a oswietlenie w srodku zegraow mam cale niebieskie bo podoba mi sie bardzo niebiseki kolor na taki zegarach !! u ciebie tez ladnie wygladaja takie kolorki widze :D a co do rolety to ja zamiast przyciemnic szyb wolalem kupic rolete bo troche mi sie zle jezdzilo autem w nocy z ciemnymi szybami pozdro i gratuluje bardzo ladnego KOMBI :)

sha_kal

Astro-maniak
Posty: 804
Rejestracja: 18 cze 2007, 22:51
Imię: Przemek
Auto: Astra
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: sha_kal »

Bobi grill bardzo ładnie wyszedł, dzięki za te fotki dodatkowe :) Mam nadzieję że spotkamy się na spocie to zobaczę efekt "na żywo" bo też chcę sobie takiego grilla zrobic z siateczki ;) ReSp3cT
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: bobi »

a tak przy okazji to ma przedostatnim zdjęciu ukulałem VT rejestracji :mrgreen: ... męczyłem się z tym chyba 2 godziny ale nie poznać że jest zmieniane JAK ORYGINAŁ :!: :!: :m

... ahh ten paint :D

[ Dodano: 2007-07-31, 17:42 ]
Hamulce pomalowane 8)

troche mi to zajeło bo pogoda byłą taka sobie, co zaczołem malować to zaczynało padać :/ ale w końcu pomalowałem 8) a oto efekty:

hamulce przednie PRZED I PO

[External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests]

hamulce tylne PRZED I PO

[External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests]

Całość ;)

[External Link Removed for Guests]

... oczywiście w rzeczywistości wygląda lepiej :P
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

siewicz

Astro-maniak
Posty: 256
Rejestracja: 07 maja 2007, 21:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: siewicz »

daj zdjęcie z aniołkami :)
Pozdrawiam
Obrazek

lesio822

Astro-maniak
Posty: 512
Rejestracja: 25 lut 2007, 21:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: lesio822 »

Fajnie że pomalowałeś z tego co widzę zaciski bez klocków, ale jak dla mnie to malowanie bembnów to bryzdko wyglada, ale przecież to kwestia gustu. :) Ważne żeby się Tobie podobało.

VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: VRx »

bobi pisze:ukulałem VT rejestracji :mrgreen: ... męczyłem się z tym chyba 2 godziny ale nie poznać że jest zmieniane JAK ORYGINAŁ :!: :!:
Niestety ale na oryginale nie było by dwóch liter na początku tylko litera i cyfra.... no chyba że coś się ostatnio zmieniło.

[ Dodano: 2007-08-23, 21:36 ]
Ale ogólnie mi się podoba :)

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: bobi »

ależ sie ludziska rozpisali :P

Co do tablicy to w orginale jest SL i cyferki a ja zmieniłem na SL BOBI :> zresztą oryginał też tam widać :P

aniołki dzisiaj zakładałem, i byłem je wyregulować, jak sie dowiedziałem są one niezbyt dozwolone i można za nie dostać mandacik, chodzi o ringi i diody (diody chyba odłącze żeby ringi były lepiej widoczne), troche sie zdziwiłem, ten co mi regulował światła powiedział że też sie dziwił i nie dowieżał dopuki nie dostał 300 zł do zapłaty :roll: musze jeszcze je troche usztywnić od spody bo są one zamocowane tylko na te dwie śrubki od góry a na dole nie opierają się o zdeżak i boje się że mogą na dziurach odpaść więc narazie prowizorycznie wsadziłem bylejakie drewienka za atrape żeby je usztywnić ;)

Zdjęcia niestety będą dopiero najwcześniej w poniedziałek bo Moja ma aparat, to na działce przez weekend porobie troche fotecek 8)

P.S.: Już mi kumple z placu gratulują świateł :mrgreen:
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Michu

Astro-maniak
Posty: 747
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jarocin Wielkopolska
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: Michu »

NO pogratulowac modyfikacji jakie zrobiles .

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: bobi »

W końcu, nareszcie, doczekanie, TERAZ ... :D ... pragnę przedstawić moje nowe oblicze, czyli ... ANIOŁKI BOBIEGO :!: :m

[External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests]

oczywiście tych diód które są pod ringami nie podłanczałem bo psują cały efekt :D

no i jak narazie zamierzam poprzestać na jakichś większych zmianach bo niestety nie moge całej kasy pakować w auto :P musze se coś na życie zostawić 8)

no i licze na liczne komentarze :m
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ