Moje małe modyfikacje

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

#61

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

No właśnie, mają homolgację - to chyba powinno wyjaśniać wszystko więc skąd mandat ?

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#62

Nieprzeczytany post autor: bobi »

Nie wiem :) szczerze to nie znam nikogo kto dostał za to mandat więc sie wcale takim czymś nie martwie 8)
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Adaś Astra

Astro-maniak
Posty: 250
Rejestracja: 04 paź 2007, 22:02
Imię: Adam
Auto: Ford
Silnik: BWY
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Olsztynek

#63

Nieprzeczytany post autor: Adaś Astra »

supcio autko

szatan1234

Astro-maniak
Posty: 72
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:39
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: włocławek
Kontakt:

#64

Nieprzeczytany post autor: szatan1234 »

Bobi autko super zrobione pozdrawiam...:)
[External Link Removed for Guests]

Gość

#65

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Mam pytanko wazne, czy wie ktos jak otworzyc Lampe Sonara?
I czy wogole da sie ?
Drugie pytanko to jak rozsadnie zabezpieczyc to dolne mocowanie poniewaz Aniolki mi wiszą... i sie trzesa jak jade, poprostu nie maja oparcia z dolu ...

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#66

Nieprzeczytany post autor: bobi »

dawidrzym ja miałem dosłownie to samo :/ zrobiłem taki patent (na razie) że umieściłem pomiędzy atrapą która idzie pod lampą a tym dolnym mocowaniem lampy dość duży kawałek sztywnej gąbki (coś takiego co mają auta na zderzakach wyjeżdżające z fabryki żeby sie nie poobijać 8) ) dzięki czemu lampa jest unieruchomiona, ale mam zamiar to zmienić i przykręcić do zderzaka jakiś wkręt czy coś w tym rodzaju co trzymałoby mi lampy
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Gość

#67

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Ogolnie to wymyslili te mocowania jakos po chińsku co nie? Byle sprzedac...
Ale i tak nurtuje mnie jak otworzyc Anielską lampe i sprawic ze ringi staną sie czerwone albo niebieskie np... wtedy bylby to diabelski wyglad :) Ciekawi mnie rowniez czy mozna dostac gdzies albo zrobic takie ringi zolte jak w bawarkach ktore doskonale widac w dzien..( aż sie żarzą...) bo te "nasze" troszeczke blade w zmierzchu ;)

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#68

Nieprzeczytany post autor: bobi »

No masz ciekawe wizje :D też chętnie bym pokolorował te ringi :m ale nie wiem czy wtedy by sie nie doczepiali do tego :/ bo jakby je zrobić czerwone albo niebieskie no to wypas na całej linii :mrgreen:
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Gość

#69

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Ja tylko czekam az ktos wymysli Reflektory jak w audi R8 z obramowką diodową plus ringi... :) Odliczam dni i godziny :D A jak nie to sie wezme sam za to ;)

[ Dodano: 2008-05-11, 01:54 ]
ogolnie to kupilem cale nowe zawieszenie, ale nie jestem zadowolony nawet na tych sportowych felgach i niskim profilu nie plywa tak ale czuc ze sie nie trzyma drogi tak jak by moglo... chyba sie szarpne na sportowe i tlumik od gsi.. ma ladny dzwiek. Z tym ze nie wiem czy by pasowal ? aa moze ktos by chcial sprzedac lekko obnizone zawieszenie do mojego canarka?

Gość

#70

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witajcie
Jestem użytkownikiem Astry F Caravan (a raczej "więźniarka - kratka z tyłu) 1,4 + LPG od dwóch tygodni i już mnie korci, żeby coś z nią zrobić. A że należę do grona lekko oderwanych od rzeczywistości więc raczej nie pozostanie długo w takim w jakim jest stanie.
Bobi, gratuluję pomysłów i ... Suoneczka. Ja mam u siebie kratkę z tyłu i zastanawiam się czy jej nie zostawić dla mojej "Gwiazdy" jak mnie wkurzy. Na razie nie ma czego jeszcze fotografowac, ale jak się za nią wezmę to napewno się pochwalę. Pozdrowionka dla wszystkich.

ODPOWIEDZ