przeróbka zwykłej astry F na gsi

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
kriss90

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Stryszawa
Kontakt:

przeróbka zwykłej astry F na gsi

#1

Nieprzeczytany post autor: kriss90 »

Witam
posiadam astre f z silniczkiem 1.8 16v 125 km ... wyposażenie tez dość dobre samochód sie sprawuje bez zarzutów i zamierzam nim pojezdzić jeszcze dość długo ..... :mrgreen:

więc nosze się 8) z zamiarem przeróbki tej zwykłej astry na gsi chodzi mi o przeróbke wizualną .
i tu moje pytania:

1. co oprócz zderzaków progów i grila bym musiał zmienić i czy z montażem tych częśći nie będzie większych problemów...czy pasują zamocowania itd.
2.czy jest to wogule opłacalne i ile jak by się ktoś orientował ile by to wyniosło :)

dodam ze chce to zrobić sam we własnym garażu a jakieś tam pojęcie mam o pojazdach ...ale na pewno będę szukał porad tu u was...

z góry dziękuje za rady i pozdrawiam
8) 8)

radekastra

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 15 mar 2009, 11:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: z Polski
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: radekastra »

ps. co do fajnych zestawów to na allegro widziałem za bodajże 600zł zestaw irmshera.... ps. w grazu tego nie zrobisz bo bedziesz musiał wszytsko do lakiernika oddać, dopasowanie koloru graniczy z cudem, bedzie się róznił odceniem ps. nie radze tez same malować bo wyjdzie tragicznie(mówie to jak sąsiad dobrego zakładu lakierniczego)

Grzana_Pl

Przedstawiciel Regionu
Posty: 770
Rejestracja: 20 mar 2008, 18:45
Imię: Grzesiek
Auto: Astra G Caravan/Volvo S60
Silnik: Y20DTH
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Bartoszyce/Olsztyn/Szczytno/Ostrołęka
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Grzana_Pl »

Poza zderzakami, progami i grillem są jeszcze wloty na masce, daszek na tylnej klapie i chyba lampy tylne były troszkę inne niż w normalnej wersji.
Czy sie opłaca to sam sobie musisz odpowiedzieć na to pytanie.
Na pewno nie będzie łatwo to wszystko znaleźć ale jest wykonalne. Cenowo też musisz sie liczyć z tym, że za 200 zł oryginalnego zderzaka od GSI nie dostaniesz.

Tomek_0181

Klubowicz AKP
Posty: 1105
Rejestracja: 24 gru 2007, 19:30
Auto: Astra F Irmscher
Silnik: C20xe
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tylmanowa--RudaŚl.
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Tomek_0181 »

Grill, zderzaki, progi, lotka, tylne lampy, niższe sprężyny, tarcze z tyłu (to powinieneś mieć). I jeszcze jedno. Grill oryginalny jest przedliftowy! Tzn, że musiałbyś również lampy zmienić na przedlifty, te z mniejszym skosem.

kriss90

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Stryszawa
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: kriss90 »

tarcze z tyłu mam ... astre mam z przed liftu to z grilem nie będzie problemu z malowaniem też nie powinno być problemu bo mam wujka lakiernika ale jednak przemyśle to jeszcze raz ... :| pozdrawiam

Tomek_0181

Klubowicz AKP
Posty: 1105
Rejestracja: 24 gru 2007, 19:30
Auto: Astra F Irmscher
Silnik: C20xe
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tylmanowa--RudaŚl.
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Tomek_0181 »

I antenka na dachu :)

ODPOWIEDZ