Angel Eyes

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
tomasbyt

Astro-maniak
Posty: 99
Rejestracja: 08 lip 2007, 21:07
Imię: Tomek
Auto: ASTRA GTC
Silnik: LER 2.0 TURBO
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: tomasbyt »

matee, niestety FK też parują to jest żenada tyle kasy a tak marne wykonanie i do tego już po nie całym pół roku padają żaróweczki w ringach ja się zawiodłem i to po całej linii na tej firmie na wiosnę wymieniam na reflektory Ksenonowe z Hella to jest jedyna firma godna polecenia .

WaldazZz

Astro-maniak
Posty: 189
Rejestracja: 19 mar 2007, 21:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: WaldazZz »

tomasbyt pisze:matee, niestety FK też parują to jest żenada tyle kasy a tak marne wykonanie i do tego już po nie całym pół roku padają żaróweczki w ringach ja się zawiodłem i to po całej linii na tej firmie na wiosnę wymieniam na reflektory Ksenonowe z Hella to jest jedyna firma godna polecenia .
Corleone ma Sonary i też parują niesamowicie, ale jest na to metoda.... otóż łączenia najlepiej zasmarować klejem do szyb. ;D

matee

Astro-maniak
Posty: 82
Rejestracja: 14 maja 2007, 19:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń / CALifornia
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: matee »

O wmorde :O FKi tez to maja ?:O no to zenada ja swoje uszczelnilem silikonem uniwersalnym i jak narazie jest wpozo choc przy bardzo duzych opadach troche zaparowaly ale prawdo podobnie puscily wode w miejscu GUMEK na zew reflektorow... bede musial z tym jeszcze powalczyc.... ale heli sa strasznie drogie ?;o

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: bobi »

no dobra właśnie zalicytowałem na Allegro i kase wpłaciłem, mam nadzieje że do końca tygodnia je dostane a w przyszłym tygodniu już powinny być foty w temacie z moimi modyfikacjami 8) ... oby tylko szybko transakcja dobiegła końca :roll:

[ Dodano: 2007-08-22, 18:20 ]
no więc dzisiaj została nadana przesyłka, licze że w piątek ją odbiore i licze że będą pasowały i że będą w idealnym stanie i że bez problemu je od razu po pracy zamontuje i że ... BĘDĄ WYGLĄDAĆ WYPAŚNIE :!: :!: :m :m
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Tomekwgw

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 24 sie 2007, 20:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WGW k\Siedlec
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: Tomekwgw »

Moim zdaniem tylko czarne. Chromowane nie są zapiękne, za bardzo się rzucają w oczy i pasują tylko do jasnych samochodów (srebrny, biały) ja bym brał na Twoim miejscu czarne. Pozdro
TomekWGW by OPEL ASTRA F KOMBI ver. SPORT
Pozdrowienia dla całego Mazowiecka:)

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

panowie dopnę się do tematu bo nie chce zaczynać nowego... mam odłożoną kasę na aniołki i chciałbym kupić firmy FK tylko że na allegro nawet ciężko je znaleźc :( ma ktoś jakiś sklep w którym je kupie za rozsądną kase ?? kupiłbym sonary ale denerwuje mnie brak regulacji elektrycznej .. a tak nawiasem mówiąc to na allegro na wszystkich sonarach piszą że mają elektryczną regulację ?? zabił bym takiego sprzedawcę jakbym dorwał :) he he he
==========82%===========

BARTEK POz

Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 26 lip 2007, 14:32
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

#27

Nieprzeczytany post autor: BARTEK POz »

Ja mam lampy chromy pan na stacji sprawdził czy maja homologacje miały E11 czyli dopuszczoną w europie ,jesteśmy w unii :mrgreen:i nie było problemu

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#28

Nieprzeczytany post autor: bobi »

nie mają elektrycznej regulacji, przynajmniej moje nie mają :/ ale szczerze mówiąc to i tak tego za bardzo nie używałem więc nie jest to aż tak potrzebne :P ... idzie przeżyć bez tego 8)
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

BARTEK POz

Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 26 lip 2007, 14:32
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

#29

Nieprzeczytany post autor: BARTEK POz »

to dobre podejscie jak cos sie rzadko urzywa to sie niemartw ja chcialem lusterka elektryczne ale odpuscilem poco mi jak sam jerzdze moja astra

Gość

#30

Nieprzeczytany post autor: Gość »

czy to FK czy Sonary ?
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ