Zderzaki z astry bertone do hatchbacka

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

Michal ten zderzak o ktory pytasz to zderzak chyba od coupe jest tylko wlot powietrza ma przerobiony. Dokładka jest z astry g opc tylko z tej z slnikiem 2,0 16V opc.

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#12

Nieprzeczytany post autor: Struna »

BrojaS pisze:jeszcze jest sprawa spryskiwaczy..w bertonkach to chyba seria a na allegro sprzedają bez a dostac nie tak latwo
Po pierwsze, to wcale nie seria, a po drugie spryskiwacze do Bertone są droższe niż do zwykłego HB, mimo, że różnią się tylko mocowaniem. Kamilb z AstraTuningTeam kiedyś opisywał, że lepiej kupić spryski od zwykłej Astry, troszkę podszlifować i nie ma problemu z zamontowaniem w zderzaku Bertone ;)


DZiKU Poszukaj na forum ATT zdjęć Astry użytkownika Kamilb. Super sedanik!! ;)

marcinpsk, to nie jest przerobiony zderzak od Coupe (Bertone), ale być może, że ktoś się na nim wzorował. Zderzak Bertone ma okrągłą zaślepkę na hak i nie ma tego frezu na zderzaku.
wesoł pisze:Bardziej podoba mi sie zderzak OPC ale kosztuje fortune.
Ale zderzak Bertone warto mieć na zimę, bo OPC jest trochę niższy, więc szkoda go zniszczyć o jakąś zaspę czy coś, zwłaszcza, ze po pierwsze ciężko go dorwać, a po drugie swoje kosztuje ;)
Obrazek

Gość

#13

Nieprzeczytany post autor: Gość »

dzieki Struna za podpowiedz ;) to juz wiem teraz jakie beda modyfikacje mojej Asterki ;) przekozacko to wyglada naprawde :!:

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

w takim razie jak to nie jest zderzak od coupe przerobony to jest to przerobiony zderzak od OPC1 z orginalna dokladka (nie mylic z wersja turbo).

Co do tego ze zderzak od turbo opc latwo urwac na glebokich koleinach to sie nie zgodze. Mam sporo obnizone auto i nawet razu w zime o nic mi nie przytarl, nawet na glebokich koleinach (oczywisce o podjezdzanu pod wyzsze krawezniki nie ma mowy). Moze jest z 1cm nizej od zderzaka w zwyklej astrze liczac razem z tym hokejem na dole.

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#15

Nieprzeczytany post autor: Struna »

A jak wygląda zderzak od OPC1?

Tylko, że ja nie napisałem o koleinach a o zaspach ;] Parkingu jak są odśnieżane, to przed parkingiem, na krawężniku zazwyczaj jest zaspa śniegu.
Poza tym to nie była moja opinia, ale kogoś, kto ma taki zderzak w zwykłej Astrze i sporo obniżone zawieszenie.
Obrazek

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

Zderzak z opc1 wyglada jak zwykly zderzak z astry 2 tylko ze ma taka dokladke jak na takich zdjeciach. Co do zasp itp. w zime tez ne mam problemow a auto jest o 35 mm z przodu obnizone

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#17

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Nie masz problemu bo oszczędzasz auto i uważasz :D Ja tam bym wolał w taką zaspę wjechać zderzakiem zwykłym lub nawet Bertonem niż OPC ;)
Obrazek

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

[External Link Removed for Guests]

Gość

#19

Nieprzeczytany post autor: Gość »

a czy wnetrze tzn siedzenia przednie i tylna kanapa podejda od wersji bertone do sedana ? bo patrzac na allegro mozna w miare tanio nabyc siedzenia skórzane z coupe tyle ze nie jestem pewny czy podejda ... bo boczki to na 100 % nie beda pasowały

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#20

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

Podejda na 100% siedzenia. boczk podejda ale tylko do wersj 3 drzwiowej.

ODPOWIEDZ