MODYFIKATOR Plus - płyn olejowy do silników! opinie i porady

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
mpm

Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 10 cze 2009, 12:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa - okolice
Kontakt:

MODYFIKATOR Plus - płyn olejowy do silników! opinie i porady

#1

Nieprzeczytany post autor: mpm »

Witam....
Kilkanaście tygodni temu, był dość długo opisywany w TVN Turbo płyn o nazwie Modyfikator Plus. Telewizja TVN Turbo testowała w/w środek na odcinku kilku tysięcy km samochodem Skoda Octavia... Jak zapewnia producent, oraz... TVN Turbo, płyn wspomaga silnik w wielu dziedzinach... Pojawiło się kilka koni więcej, silnik wycichł, pojawiła się równiejsza praca oraz spadło o dość sporo spalanie! Udowodnili to w teście ...
TVN Turbo by sprawdzić wiarygodność słów producenta, przeprowadziło szereg testó i badań (ASO)... Potwierdziły się słowa producenta! Płyn niby działa!

Mam pytanie...
Czy ktoś z Was już, osobiście, jeździł na czymś takim???
Płyn dolewany w odpowiedniej ilości do oleju....
Jeśli, Octavia z 2008r nie padła na odcinku ponad 10.000km to chyba, nie zaszkodzi to w niczym AH??? Jak myślicie?
AstraII Comfort 1.7TD - 2009 :-)

Maryś

V.I.P.
Posty: 896
Rejestracja: 16 cze 2007, 12:25
Imię: Maciej
Silnik: 2.0
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

#2

Nieprzeczytany post autor: Maryś »

Nie widzialem testu ale, jestem raczej sceptycznie do tego nastawiony. Po pierwsze musieliby wyjasnic mi skad dokladnie :
mpm pisze:Pojawiło się kilka koni więce
Jaki wykres z hamowni?
mpm pisze:silnik wycichł, pojawiła się równiejsza praca
Tego bym sie raczej obawial. Jesli auto z 2008 jest glosne i musi cichnac to cos z samym autem jest nie tak :roll:
mpm pisze:spadło o dość sporo spalanie
To "sporo" to mnie nawet troche bawi. jak dla mnie to nic innego jak jakis moto-doktor wlewany do fury przed sprzedaza zeby zatuszowac prace silnika. Nie po to producenci dokladaja wielu staran by sam olej byl jak najlepszy i nie potrzebowal zadnych dodatkow. Spadek spalania tez trzeba by udowodnic w identycznych warunkach drogowych, tymbardziej ze jego zmiany beda pewnie w zakresie 0.001l/100km :mrgreen:

Jak dla mnie to strata czasu i pieniedzy. Na dluzsza pewnie mete bedzie to mialo jakies zle skutki dla silnika. ;)
Mechanika pojazdowa. Gdańsk tel 530-612-613.

Usunięty użytkownik 3235

#3

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

mpm, no to masz tutaj całą prawdę o tym specyfiku. Zresztą, była już o tym dyskusja

[External Link Removed for Guests]

mpm

Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 10 cze 2009, 12:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa - okolice
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: mpm »

też tak myśałem, bo w/g testów na hamowni octavia przed wlaniem DOKTORKA miała 127KM a po wlaniu 135KM, spalanie w/g TVN spadło z 6,7 ON/100 na 5,6 czyli dość sporo... POczytam troszkę to wrócę do tematu.... Dzięki za info
AstraII Comfort 1.7TD - 2009 :-)

Awatar użytkownika
Stiven1989

Astro-maniak
Posty: 115
Rejestracja: 16 paź 2008, 16:47
Imię: Konrad
Auto: VOLVO S80
Silnik: B5244S*
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

#5

Nieprzeczytany post autor: Stiven1989 »

Witam!
Podczepię się pod temat, gdyż też jestem ciekaw opinii o tym produkcie... Jak to wpływa na żywotność i szczelność silnika?? W czym tak na prawdę pomaga i w jaki sposób??
Pozdro...
Moja ESKA 80 -> [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;
"Picie wódki jest to wprowadzenie elementu baśniowego do rzeczywistości" ~Jan Himilsbach~

Usunięty użytkownik 3235

#6

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

W niczym nie pomaga. Kolejny wynalazek :roll:

Szegi

Astro-maniak
Posty: 2153
Rejestracja: 05 cze 2007, 21:08
Imię: Kacperek
Auto: Astra F
Silnik: Ce20eNE
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Drzycim / Bydgoszcz

#7

Nieprzeczytany post autor: Szegi »

analyzer64 pisze:W niczym nie pomaga. Kolejny wynalazek :roll:
Dokładnie. Bardziej to wpływa na psychikę, kierowca który tego używa tylko mysli że to coś daje. ;)
[External Link Removed for Guests]
--------------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4898
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

na forum mastersa jest o tym temat juz dosc dlugo. Te badania robil sam masters i na forum powiedzial sam ze to lipa jest. W TV wycieli to co powiedzial zlego a zostawili to najlepsze. Jest wszytsko wytlumaczone co i jak. Skad kilka koni itp. Wystarczy poczytac.

Jeszcze dodam cos od siebie- nie wierzcie w takie rzeczy ze cos tam poprawi, pomoze, uleczy itp. Jak chcecie miec dobre auto to sie za nie wezcie i powymieniajce graty ktore sa wadliwe.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

papus81

Astro-maniak
Posty: 80
Rejestracja: 11 lis 2008, 19:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Chojnice
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: papus81 »

zgadzam sie z kolegami-moj znajomy wlal ten wynalazek w Omege B i kompletnie nic sie niezmienilo :x szkoda kasy :/

mpm

Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 10 cze 2009, 12:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa - okolice
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: mpm »

właśnie do OmyB to chciałem... :-) tylko,że... mam nowy Olej i ... nie chciałem go zniszczyć... A to mówicie, że TV powycinała ???? Boże, w jakim kraju My żyjemy!
Kłamstwo kłamstwem popychane....
AstraII Comfort 1.7TD - 2009 :-)

ODPOWIEDZ