Astra F Sedan

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Michu

Astro-maniak
Posty: 747
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jarocin Wielkopolska
Kontakt:

Astra F Sedan

#1

Nieprzeczytany post autor: Michu »

Hey chce zmodyfikować swoja asterke F Sedanik . Mam pytanie czy mozecie mi doradzic w kilku sprawach . Ktore Lampki na przód te [External Link Removed for Guests] czy te [External Link Removed for Guests] a na tył [External Link Removed for Guests] czy [External Link Removed for Guests] a czy ten tłumnik bedzie pasował [External Link Removed for Guests] . A jakie fele mozecie mi polecic astra ma roztaw 4x100 [External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]. Czekam na wasze komentarze . Mozecie sami zaproponować cos lepszego . Pozdrawiam fotki asterki sa tu [External Link Removed for Guests]
Ostatnio zmieniony 31 lip 2007, 18:48 przez Michu, łącznie zmieniany 2 razy.

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Ringi Chrom, tył lampy druga pozycja w twoim tekscie. Tłumik nie pasuje moim zdaniem, lepiej dwururka lub owal. Fele hmm zalezy od gleby. Seria myzle ze jak kasa jest to 195/45R16 bylo by juz zajebiaszczo i z rantem max 8J.
[External Link Removed for Guests]

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: bobi »

tylne światełka pokazały mi się oba czarne, zapewne chodziło ci też o srebrne ;)

No więc na moje oko pasowały by Ci czarne i przednie i tylne bo na zdjęciach lakier wygląda na ciemny ;)
co do wydechu i alusków to nie jest ze mnie taki szpec żeby Ci radzić, ale na pewno dużo ludzi sie wypowie :P
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Szegi

Astro-maniak
Posty: 2153
Rejestracja: 05 cze 2007, 21:08
Imię: Kacperek
Auto: Astra F
Silnik: Ce20eNE
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Drzycim / Bydgoszcz

#4

Nieprzeczytany post autor: Szegi »

Jak na moje to przednie lampy propozycja druga, tylnie lamp tez drugay, felgi to te pierwsze a tlumik to naprawde lepsza by byla dwururka, albo jeszcze fajniej po srodku dwururka.


Tak nawiasem:
U nas taki koles z Lniana ma Astre GSi po tuningu w Chojnickiej firmie, ma czerwony kolorek , po bokach niebieskie plomienie, niebieska maske i dwuruke po srodku.
Moze widzieliscie??
[External Link Removed for Guests]
--------------------------------------------------------------

ODPOWIEDZ