1.7 D

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Góral 2007

Astro-maniak
Posty: 194
Rejestracja: 22 sie 2007, 14:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Góral 2007 »

To przeczytaj dokładnie bo wrona pisze że znalazł napis DTL na bloku więc z jakiego to silnika pochodzi?

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4898
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

A nie mozna zwiekszyc wydajnosc na pompie w tym dieselku kolegi. Napewno troche by mu dodalo kopyta.
W astrach G 1.7 to byl IC tylko tak jak w mojej 2.0 DI (silnik DTL) go zabraklo.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

crls_

#13

Nieprzeczytany post autor: crls_ »

siema!
ja mam asienkie 1.7 TD, rocznik '98 i ze niby tam da sie jakis czip wszczepic?
z tego co się orientowalem w terenie to tam nie ma chyba komputera tylko mechanika...
nie wiem, nie znam sie moge sie mylic...

Gość

#14

Nieprzeczytany post autor: Gość »

od Dtl w Astrze F nie da rady chipa.co jedynie na mechanice da sie sporo zrobic.Moja po sporym dlubaniu wyplula 92Km/296Nm ,tak ze da sie.

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

kluczykpl a ile w serii miałeś? i co dokładniej zrobiłeś? większa dawka paliwa + ciśnienie czy coś więcej?

Gość

#16

Nieprzeczytany post autor: Gość »

w seri to nie wiem nawet bo jej nie mierzylem,to byla dluga i zmudna droga,no ale teraz za to na 1/4 mili kreci niskie 18,tak ze na miasto jak znalazl. Powiem tylko ze motor ciagnie do ponad 5 tysi. A tak wogle jak by ktos chcial tak grzebac jak ja,to jesli nigdy nic z dieselami nie mial wspolnego, to polecam odpuscic.

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

nie tak się tylko pytam bo za jakiś czas będę podnosił ciśnienie na turbawce z 0.6 na 0.9bara i rozkręcę trochę dawkę paliwa :D - zastanawiałem się tylko czy oprócz takiej modyfikacji zmieniłeś coś jeszcze? intercooler? wtryski?

ODPOWIEDZ