Centralny zamek, lusterka, zegary .....etc.

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
micael89

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 26 sty 2009, 13:55
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Centralny zamek, lusterka, zegary .....etc.

#1

Nieprzeczytany post autor: micael89 »

Witam Koledzy. Mam pytanko poniewaz widze ze troche sie orientujecie w tematach tuningu Astry F 92' :)

Mój problem polega na tym iż mam centralny zamek ale nie mam do niego pilota, który chciałbym dokupić i teraz nasuwa sie pytanie co trzeba dokupic wraz z tym pilotem żeby to śmigało, bo chyba nie ma sensu wymieniac calego centralnego?!


Lusterka...marzą mi sie podgrzewane ale to chyba nie realne do Astry :) choć jeśli ktos by sie orientowal ile takie moga kosztowac i czy sa do zamontowania to bylbym wdzieczny :)


teraz zegary czy inwestowac w indiglo czy kupic zwykłe papierówki diody i samemu oswietlenie zmodzić ?:)


Czym moge przymocowac materiał od podsufitki poniewaz przy szybie przedniej mi sie trosze podoklejał zwykła kropelka raczej nie bo zostana slady a i bedzie kijowo wygladac wiec czym.?


i czy można dokupić samo zamykanie schowka? poniewaz mi sie nie trzyma by postawic napoj czy cos....mam pourywane przy zawiasach te plastiki...


tyle zamierzam poki co wykonac :) sory ze tyle pytam ale chciałbym zeby jakos wyglada Asia :) Z góry dzieki za pomoc :)

rzezniol

Astro-maniak
Posty: 757
Rejestracja: 20 sty 2009, 21:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Radzionków
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: rzezniol »

micael89, jak masz juz centralny wystarczy dokupic sterownik radiowy i bedzie smigac,

Ogrzewane lusterka ... naklad pracy zalezy od intalacji w pojezdzie ...

Szkla z podgrzewaniem .. 30 - 40 zł sztuka, mata do tego szkła co mazs jakies 15 zł sztuka.

Teraz tak jezeli masz instalacje na pojezdzie bo w drzwiach raczej nie bedziesz mial dokładasz przekaznik czasowy ( uzywka do 50 zł) guzik załączjący ( monostabilny - impuls załaczający) ewentualną sygnalizację działania i wykoananie instalacji w drzwiach oraz połaczenie jej z instalacja pojazdu.
A jak nie masz instalacji na autku to masz do wykonania całośc połączeń ...
Osobiscie uwazam ze najlepiej jest to zrobić na wzor oryginalnej instalacji (na oryginalnym przekażniku).

Da sie kupic osobno wieko schowka (kolor antracyt czesc nr 1 14 082, szara 1 14 083, niebieska 1 14 081) a jak nie chcesz nowego to szrot

Reszta twoich problemow jest poza moimi zainteresowaniami :)

Pozdro

ODPOWIEDZ