Felgi z Hondy Civic do Opla Astry F

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
keo27

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 09 lut 2009, 9:02
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Felgi z Hondy Civic do Opla Astry F

#1

Nieprzeczytany post autor: keo27 »

Witam, czy felgi z Hondy Civic pasujące też do Golfa III będą pasowały do Astry F sedan ?

Tyle wiem o felgach:

185/60/14 4x100

Nie znam rozmiaru ET ani piasty :(


Pomóżcie bo mam okazję kupić i nie wiem co mam zrobić. Felgi są w sąsiednim mieście i nie chce jechać na próżno.

ps. Felgi są razem z oponami, chodzi mi generalnie o to czy rozmiar piasty nie jest za mały i czy nie trzeba będzie felg przetaczać.

Usunięty użytkownik 3235

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Jeżeli 4x100 to średnica otworu centrującego wynosi 56mm, w Oplu niby jest 56,5mm, ale myślę że powinny wejść normalnie. Co do ET to nie wiem jakie tam było w oryginalnych z Hondy, ale raczej w okolicach ET45, więc też powinny pasować.

Na 100% Ci nie powiem bo nie znam dokładnych parametrów tych felg.

johnny_b-89

Astro-maniak
Posty: 159
Rejestracja: 06 lip 2009, 20:43
Imię: Bartek
Auto: Astra F 3d
Silnik: C16NZ
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: johnny_b-89 »

dla pewności bym się przejechał i je przymierzył pierw (jeżeli jest taka możliwość)
[External Link Removed for Guests]

Ada$

Astro-maniak
Posty: 542
Rejestracja: 09 lip 2007, 19:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ok.Płocka
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Ada$ »

Ja kupowałem do swojej Astry felgi z Hondy Civic z oponami 215/40/R16 oraz 4x100. Otwór centrujący u siebie miałem zdejmowany [ tzw pierścień centrujący ] Jeżeli jest tak w tym przypadku to musisz kupić pierścienie przezanzcone do Astry i do felgi :P Jeżeli jest na stałe to niestety jest problem i trzeba przetaczać całą felgę. Astra ma 56,6 a Civic ma 56.
Opel Astra F by Irmscher

Awatar użytkownika
keo27

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 09 lut 2009, 9:02
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: keo27 »

No nie kupiłem niestety tych felg. Opony okazały się z 2002 roku :/. Nie było na nich widać śladów z użycia ale data produkcji mnie odstraszyła.

ODPOWIEDZ