LED w kierunkach i postojowkach ?

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Thomas

Astro-maniak
Posty: 58
Rejestracja: 15 lip 2009, 0:12
Imię: Tomek
Auto: 207
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Leszno/Wrocław
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Thomas »

VRx pisze:To znaczy jedynie tyle że emitowane światło nie budziło jego zastrzeżeń czy podejrzeń.
Dokladnie tak ;)
VRx pisze:Załóż niebieskie i pojedź do SKP i zobaczymy czy tak bez problemów i znajomości zaliczysz badanie kontrolne pozytywnie.
Przeciez nigdzie nie napisalem ze mozna zaliczyc z niebieskimi badanie bez problemow, tylko ze zaliczylem bez problemow z bialymi :roll:

Poza tym wiem jaka jest roznica miedzy dioda, a zarowka. Nie popadajmy w paranoje, jesli chodzi o homologacje. Jesli swieci poprawnym kolorem i dla diagnosty nie ma problemu to chyba nie ma przeszkod zeby z takmi diodami jezdzic. A takie bylo pytanie w 1 poscie.

Pozdrawiam,
T.

VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: VRx »

Thomas pisze:Poza tym wiem jaka jest roznica miedzy dioda, a zarowka. Nie popadajmy w paranoje, jesli chodzi o homologacje. Jesli swieci poprawnym kolorem i dla diagnosty nie ma problemu to chyba nie ma przeszkod zeby z takmi diodami jezdzic. A takie bylo pytanie w 1 poscie.
Więc bezpośrednia odpowiedź na to pytanie to:
Nie, jeśli lampa nie jest do tego przystosowana (patrz nowe lampy diodowe), to nie można stosować diód zamiast żarówek.

Thomas

Astro-maniak
Posty: 58
Rejestracja: 15 lip 2009, 0:12
Imię: Tomek
Auto: 207
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Leszno/Wrocław
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Thomas »

Nie bedzie to w 100% legalne (nie bedzie nawet w 10%), ale mandat ciezko bedzie za białe LEDy w postojowkach dostac. To odpowiedz na druga czesc pytania ;)
[External Link Removed for Guests]

VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: VRx »

Thomas pisze:ale mandat ciezko bedzie za białe LEDy w postojowkach dostac
Mandat można dostać bez szemrania, a jak nie będziesz miał zwykłych żarówek na zmianę to i dowód stracisz w 15 sekund.
Thomas pisze:To odpowiedz na druga czesc pytania ;)
Jesli mówisz o pytaniu z pierwszego posta to odpowiedź została już udzielona w tym dziale ze 40 razy, a podejrzewam że i w tym temacie co najmniej raz.

ODPOWIEDZ