Led Allegro tuning

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
xxxSzYbAxxx

Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 16 paź 2008, 18:12
Imię: Maciek
Auto: Audi A4
Silnik: 1.9TDI+ istny szatan
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Luzino
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: xxxSzYbAxxx »

wracając do kwestii aniołków, sam śmigałem na takich i ksenonik nawet włożyłem;) ogólnie fajne to było do momentu gdy jeździłem z nimi jako jeden z nielicznych. Tak jak powiedziałVRx, aniołki są już oklepane i nie robią takiego wrażenia. Druga sprawa, jak już zdecydujesz się na aniołki to nie kupuj Sonarów, tandetne wykonanie popękał lewy klosz, a od samej nowości nawet przy lekkim deszczu parowały. Jedynie czego żałuję po zmianie aniołków to światła z ksenonu, jest o niebo lepsze od zwykłej żarówki. Ale cóż coś za coś;) "przesiadłem" się na dymione lampy Silti i moja Aś o wiele lepiej wygląda na dymionych niż aniołkach, takie moje zdanie :) pozdrawiam:)
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Wasyl

Astro-maniak
Posty: 959
Rejestracja: 15 cze 2008, 10:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Wasyl »

VRx pisze:
Wasyl pisze:Jeżeli chcesz uświetnić wygląd lamp przednich zastanów się nad angel eyes'ami, a w niskobudżetowej wersji nad shadowlookiem
Chyba upodobnić do innych a nie uświetnić.
Angele są już tak opatrzone, że żal je zakładać do kolejnego auta.
No tak, lepiej zostać przy seryjnych - są mniej oklepane niż angele czy shadowy... :m

Nielogiczny jesteś
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..." - Colin Mcrae [*]

Szegi

Astro-maniak
Posty: 2153
Rejestracja: 05 cze 2007, 21:08
Imię: Kacperek
Auto: Astra F
Silnik: Ce20eNE
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Drzycim / Bydgoszcz

#13

Nieprzeczytany post autor: Szegi »

Seryjne lampy malnąć w środku na czarna i fajnie wyglądają.
[External Link Removed for Guests]
--------------------------------------------------------------

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#14

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

ludzie, astra to astra - astry nie upodobnisz do żadnego innego auta, chociażbyś chciał...

najlepsze lampy to fabryczne lub fabryczne xeno... które są zresztą niemalże niedostępne na naszym rynku...


tak jak niektórzy wcześniej doradzają - rozbierz lampe na części i przerób ją na taką z ciemniejszym wnętrznem :) shadowlook - tak to się teraz nazywa tak :)? ;)

angele to oklepane światła, wszyscy je mają... - dobrze, że do maluchów nie rozpoczęli produkcji ;)

Łukaszek

Astro-maniak
Posty: 62
Rejestracja: 25 sie 2009, 23:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Łukaszek »

panowie nie robmy OT :)

temat dotyczy Led listwy :)
dowiedzialem co sie mialem dowiedziec i tyle :)
diody zamontuje w tych rowkach w zderzakach :) tak zeby w dzien nie bylo ich widac a w nocy na parkingu szpan ;p

a co do dymienia lamp ...moglby mi ktos dac link do instrukcji jak to zrobic? :)
[External Link Removed for Guests]

Jey

Astro-maniak
Posty: 290
Rejestracja: 14 maja 2009, 23:15
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: Jey »

Łukaszek pisze:a co do dymienia lamp ...moglby mi ktos dac link do instrukcji jak to zrobic?
Proszę bardzo: [External Link Removed for Guests]
8)
bordowy "bolid": [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;AstromaniaC

ODPOWIEDZ