Chcę stuningować swojego opla - nie wiem gdzie

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
kubusiowa

#61

Nieprzeczytany post autor: kubusiowa »

Hmm Aśka wygląda spoko z resztą każdy ma odmienny gust :) Najważniejsze aby się Tobie podobała a nie innym ;)

Powodzenia w Tuningu :)

dziabarka

Astro-maniak
Posty: 123
Rejestracja: 18 sty 2007, 9:03
Imię: Ernest
Auto: Astra G
Silnik: 1,7 DTI
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

#62

Nieprzeczytany post autor: dziabarka »

JOszi pisze:..... teraz masz 2 wgłębienia na tablicę ...
Na bagażniku z tyłu niedługo nic nie będzie bo chce zrobić gładki więc wgłębienie na zderzaku bardzo się przyda :) a to że narazie źle to wygląda to wiem :) ale to jest tylko narazie :)

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#63

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

a mi się podoba , a najbardziej w tym wszystkim to że dziabarka tak bardzo dąży do celu , wielu z nas ma problemy z kasą a on powoli robi aśkę coraz ładniejszą , i szczerze mówiąc nie każdy ma auto po to żeby się ścigać , pierwsze na co ktoś zwraca uwagę to wygląd , zresztą jak kupuje się nowe auto to najpierw patrzymy na to co nam się podoba a dopiero potem na parametry ... kolego dziabarka życzę Ci dalej sukcesów w robieniu od nowa asterki !!
p.S podzielam zdanie kubusiowej ... a co do którejś z wypowiedzi kolegów ... jeśli założysz ładną felgę czy zmienisz zderzaki na gsi to zwrócą na Ciebie uwagę tylko jacyś znajomi np z tego klubu , a jeśli już chcesz jechać na jakiś zlot aut tuningowanych to nikt Cie nawet nie zauważy , co do ścigania się to chyba nie wielu o ile ktoś taki jest na tym forum ma powyżej 150 KM więc nie wiem czym tutaj tak naprawdę się chwalić ... chyba tylko tym że trudno dostać takie zderzaki bo ani wyglądem się nie wyróżniają ani mocą,jak zwykle moje podejście do sprawy pewnie kilka osób tutaj sprowokuje albo zezłości ale tak myślę więc pisze :D nie można być całe życie szarą myszką , czasem trzeba się czymś wyróżnić ...
==========82%===========

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#64

Nieprzeczytany post autor: bobi »

Dziabar tylko nie słuchaj jak Ci Michałek doradzi coś zaspawać 8)
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#65

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

haha bobi , jeszcze mu nie mówiłem że zajefajnie wyglądają malowane wentyle ale jak ktoś chce przeczytać plan tjuning na 2007 to tylko do mojego topica mogę odesłać:D na forum jestem poważny :D :P
==========82%===========

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#66

Nieprzeczytany post autor: bobi »

tak apropo to chyba gdzieś spotkałem świecące wentylki :D może to byłoby lepszejsze niż malowane :mrgreen:
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#67

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

haha bobi prowokujesz :P albo już to zrobiłeś :P więc Ci odpowiem :) haha nie lubię świecących wentyli :D tylko końcówka wydechu musi mieć świecące płomienie :D a na felgi proponował bym dać migające krążki z diodek :D to jest bajer a nie jakieś tam świetliste wentylorki hihihi jeee już się wyżyłem :D
==========82%===========

voytec

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 17 maja 2007, 21:38
Imię: Wojtek
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#68

Nieprzeczytany post autor: voytec »

Lepiej kupic szprychowane OZ i kuleczki od roweru na nie pozakladac... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#69

Nieprzeczytany post autor: bobi »

noo te krążki z diodek na felgach to przyznam ostatnio zaczęło mi sie podobać :D, jak już zaczołeś tą kwestie to zapodaj przynajmniej jakieś przykładowe zdjęcie albo linka do kupna takiego czegoś :D

noo kuleczki na szprychowanych OZ też by się ładnie prezentowały :D
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#70

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

voytec poprostu leże i się śmieje aż mnie brzuch boli haha jak przeczytałem o kuleczkach to jest najlepszy pomysł tjuningowego lata 2007 :D !! prawdziwa gratka !! hahaha
==========82%===========

ODPOWIEDZ