Chcę stuningować swojego opla - nie wiem gdzie

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Klapek

Astro-maniak
Posty: 124
Rejestracja: 26 sty 2007, 17:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#41

Nieprzeczytany post autor: Klapek »

witam ale robisz tjuning :D

Według mnie to ten pierwszy jest ładniejszy jak juz chcesz coś w tym stylu a co do felg to przy takich monstrach to 16" najmniej 14" i 15" zginą przy tych monstrach

Powodzenia w działaniu i nie mogę się doczekać wersji finalnej :)
enzo 0-100km/h 9,3s i 159m bez trakcji do 3-go biegu :)

dziabarka

Astro-maniak
Posty: 123
Rejestracja: 18 sty 2007, 9:03
Imię: Ernest
Auto: Astra G
Silnik: 1,7 DTI
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

#42

Nieprzeczytany post autor: dziabarka »

Uwierzcie mi że ja to chyba najbardziej nie moge się doczekać na finał :mrgreen:

tatanka

Astro-maniak
Posty: 228
Rejestracja: 21 gru 2006, 22:48
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Piła - Wlkp
Kontakt:

#43

Nieprzeczytany post autor: tatanka »

hmmm koła conajmniej 16 ,,,,, a wydałes już 500zł na opony letnie ..hmm chyba troszke nie w tej kolejności pociągnałes to wszystko...ale mimo wszystko powodzonka jestem ciekaw końca wizualizacji... a zderzak napewno ten pierwszy , bardziej pasuje do przedniego pługa ..POWODZONKA
I HAVE THE VISION

[External Link Removed for Guests]

siewicz

Astro-maniak
Posty: 256
Rejestracja: 07 maja 2007, 21:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

#44

Nieprzeczytany post autor: siewicz »

dziabarka, ale Ty masz sedana.. spasujesz to wszystko ?
Pozdrawiam
Obrazek

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#45

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

popieram kolege z kombika :) - tatankę :)... pierwszy model zderzaka wymiata, nigdy nie widziałem, na naszych dziurawych drogach takiego zderzaczka - miodzio...

a i własnie jak wspomniał przedmówca..... JAki ty masz wozik ? HB? sedan? czy kombi ? bo t wszystko to inne światy więc... nie zrób takiego błedu jak z oponkami..., że kupisz i dopiero potem się okaze, że to był błąd..bo nie będzie zgrywało się z całością

/pozdrawiam dziabarka :) bądź wytrwały w tjuninku opla :)

siewicz

Astro-maniak
Posty: 256
Rejestracja: 07 maja 2007, 21:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

#46

Nieprzeczytany post autor: siewicz »

aha i jeszcze jedno :) kolegom chodzilo chyba o pierwszy zderzaczek od gory, ktory podpisany jest jako "drugi tył" wiec wszyscy piszac o pierwszym mieli na mysli ten "drugi" ;P - czyli obrazek "tył 2.jpg" - tak mi sie wydaje
Pozdrawiam
Obrazek

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#47

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

tak kolego :) / ja nawet nie zauwazyłem tego gofla ;)

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#48

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

a mi się to nie podoba :/ przy takim silniczku to ja bym raczej starał się maksymalnie odelżyć autko bo wiadomo im mniejsza waga tym szybszy samochodzik

a Ty natomiast obciążasz ta biedną asterkę tonami laminatów :/

no ale to w sumie Twoje autko i Twój gust ;)

dziabarka

Astro-maniak
Posty: 123
Rejestracja: 18 sty 2007, 9:03
Imię: Ernest
Auto: Astra G
Silnik: 1,7 DTI
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

#49

Nieprzeczytany post autor: dziabarka »

Kolejne wieści odemnie :)

Byłem u gościa koleś jest bardzo w porządku :) produkuje masę zderzaków i wysyła do Niemiec :)
W tym momencie wiem że poszukuje astry G nowego modelu 3-drzwiowego do przymiarek wiem że w zamian daje gratis kompletne ospojlerowanie :)

A co do mnie to po pierwsze mam SEDANA :) po 2 jak narazie jestem zainteresowany tylko zderzakiem tylnym oczywiście ze zdjęcia o którym mówicie :) przymiarkę już robiłem jednak wystąpił mały problem o którym nie pomyślałem :/ to tył z HB czyli za krótki do mojego :/ ale w poniedziałek będę rozmawiał z kolesiem i możliwe ze identyczny tył z kalibry po lekkich przeróbkach i dopasowaniu spasuje do mojego autka :)
Oczywiście progi tez przymierzałem i bardzo mi sie na astrze mojej podobają :) Zdjęcia mam ale zgrałem u Panny więc wstawię jak wróci z uczelni to lukniecie jak to wygląda :)

Szkoda tylko z tym tyłem bo przymierzałem sie że na SUMMER CARS PARTY pojadę nowym autkiem :) a tu lipa trza będzie jechać tym co mam :]

Prawdopodobnie przerobienie zderzaka będzie z tydzień trwało no i montaż z lakierowaniem tez kolo tygodnia :/ oczywiście chce to szybko zrobić żeby zdążyć się tym nacieszyć :)

siewicz

Astro-maniak
Posty: 256
Rejestracja: 07 maja 2007, 21:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

#50

Nieprzeczytany post autor: siewicz »

JOszi, wiesz ja osobiscie tez przekladam poredkosc i przyspieszenie ponad wyglad auta :) , ale sa osoby ktore klada nacisk na "styling" ;) , a osiagi stoja na drugim planie i nie nalezy ich za to krytykowac :)

dziabarka, ja sie juz nie moge doczekac, zeby zobaczyc to na zywo :)
Pozdrawiam
Obrazek

ODPOWIEDZ