kto ma takie lampy? opinie użytkowników

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
grzechu86tonie

Astro-maniak
Posty: 1284
Rejestracja: 09 cze 2009, 19:17
Imię: Grzegorz
Auto: byla Astra F jest Astra G
Silnik: 1,4 8v / 1,6 8v
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Okolice Ostroleki
Kontakt:

kto ma takie lampy? opinie użytkowników

#1

Nieprzeczytany post autor: grzechu86tonie »

Witam wiosną lub wczesnym latem będę ciut odmładzał autko i stąd moje pytanie, czy ktoś posiada takie lampy u siebie i jak to swieci? Głównie interesuja mnie te czarne.
Ma może ktoś foty jak to sprawuje się na codzień ilub wideo jakies ja to świeci?

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]
kupie podłokietnik przód astra g

Awatar użytkownika
muzoholik

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2011, 19:31
Imię: Kamil

#2

Nieprzeczytany post autor: muzoholik »

Ja po stłuczce postanowiłem kupić sobie lexus`y i trochę żąłuję, bo nie są dopasowanie do blachy. Z daleka nic nie widać, ale jak się podejdzie to wystają ok 5-10 mm poza obrys karoserii, całe szczęście nie gwiżdżą podczas jazdy.

Nie mówię że w Twoim przypadku będzie tak samo ale myślę że ta informacja może Ci się przydać, żeby lepiej się przygotować do zakupu ;)

Awatar użytkownika
grzechu86tonie

Astro-maniak
Posty: 1284
Rejestracja: 09 cze 2009, 19:17
Imię: Grzegorz
Auto: byla Astra F jest Astra G
Silnik: 1,4 8v / 1,6 8v
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Okolice Ostroleki
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: grzechu86tonie »

właśnie znalazłem informacje o tych tuningowanych lampach i chyba sie rozmysle z zakupu. Podobno wszystkie tego typu lampy sa produkowane na tajwanie ( pewnie stąd ta jakość u ciebie) do tego na kazdej aukcji jest informacja ze posadaja homologacje E ale nie jest podana pelna informacja, jaka ta homologacja czy E1 jak dla polski. W kazdym przypadku jest to E11 czyli odpowiednia dla wiekliej brytanii, nie dla naszego kraju wiec w kontakcie z policją lub na przeglądzie będą problemy. Lampy zdobywaja homologacje w hong kongu pewnie dzieki jakiemus przekretowi. No i są produkowane tam gdzie są więc mogą trafiac sie czesci nie dokladnie pasujące do modeli aut.
Chyba pozostane przy seryjnych albo kupie seryjne ale takie ciemniejsze... nie wiem czy to w serii wychodzilo ale chyba tak.
kupie podłokietnik przód astra g

Awatar użytkownika
spidermhz

Astro-maniak
Posty: 928
Rejestracja: 23 paź 2008, 19:36
Imię: Łukasz
Auto: Opel Astra H GTC
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

#4

Nieprzeczytany post autor: spidermhz »

ja posiadam te drugie lampki, faktycznie odstają trochę bardziej od karoserii ale dlatego że jest tam grubsza uszczelka w porównaniu z oryginalnymi, świecą dobrze moim zdaniem. Odnośnie homologacji to powiem szczerze że nie patrzyłem co tam jest nabite ale nie posiadają odblasku. W naszych przepisach auto musi mieć odblask z tyłu (niekoniecznie w lampach), do zestawu dołączone są dwa na taśmie dwustronnej z wiadomych celów nie zamontowałem ich. zdjęcia mam tylko takie:

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]
'
Zapylała raz pszczółka jakiegoś badyla,
Gdy czuje, że od tyłu ją ktoś zapyla.
Patrzy, a to truteń - niejaki Zenobi.

Morał - rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi
.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
grzechu86tonie

Astro-maniak
Posty: 1284
Rejestracja: 09 cze 2009, 19:17
Imię: Grzegorz
Auto: byla Astra F jest Astra G
Silnik: 1,4 8v / 1,6 8v
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Okolice Ostroleki
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: grzechu86tonie »

no kozacko to wygląda, a w zderzaku co masz leda jakiegos? Co do odblasku na tyle to można cos z ramka rej zrobic.. Ciekawe czy są dostępne jakies z odblaskiem a jak nie to ciekawe czy można kupic gdzies farbe którą malują pasy na jezdni :D pomalował bym cała ramke taką farbą a u mnie na białym to może ciekawie to wyglądać :mrgreen:
kupie podłokietnik przód astra g

Awatar użytkownika
spidermhz

Astro-maniak
Posty: 928
Rejestracja: 23 paź 2008, 19:36
Imię: Łukasz
Auto: Opel Astra H GTC
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

#6

Nieprzeczytany post autor: spidermhz »

grzechu86tonie pisze:a w zderzaku co masz leda jakiegos?
na pierwszej focie były zwykłe diody a potem zagościły dwie powerledy i nie świecą pełną mocą a i tak dają po gałach, w nocy oświetlam blok do 3 piętra :D (oczywiście w miejscu gdzie niema latarni).
'
Zapylała raz pszczółka jakiegoś badyla,
Gdy czuje, że od tyłu ją ktoś zapyla.
Patrzy, a to truteń - niejaki Zenobi.

Morał - rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi
.

ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ