Podstópka własnej produkcji

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
bazar

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 17 sty 2011, 19:37
Imię: Damian
Auto: Astra H
Silnik: 1.6 115 ps
Lokalizacja: Wadowice

Podstópka własnej produkcji

#1

Nieprzeczytany post autor: bazar »

Witam. Chciałem kupić sobie podstópke ale cena 50 zl +przesyłka na allegro to troche dużo;/ . Miałem cienka blache i pozostałości foli termoplastycznej (kolor aluminium) a naklejkie kupiłem za 7 zł :) i oto efekty .

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Moim zdaniem nawet dość to wyszło . Wymiary identyczne jak na allegro. Mam już ją założona ok 6 miesięcy i nic sie nieprzedarło a folie normalnie idzie umyć mokra szmatka (oczywiście nie daje tam nogi , od początku chodziło mi tylko o efekt wizualny:P) . pozdro

Jey

Astro-maniak
Posty: 290
Rejestracja: 14 maja 2009, 23:15
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Jey »

bazar pisze:oczywiście nie daje tam nogi , od początku chodziło mi tylko o efekt wizualny
Zatem jaki sens ma ta podstópka, która z samej nazwy wynika, że ma służyć do kładzenia tam wolnej nogi (stopy) a nie do patrzenia się tylko na nią?
Nie lepiej było np. wykonać ją z grubszej blachy alu. :?: Aby faktycznie spełniała swoją funkcję.
bordowy "bolid": [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;AstromaniaC

bazar

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 17 sty 2011, 19:37
Imię: Damian
Auto: Astra H
Silnik: 1.6 115 ps
Lokalizacja: Wadowice

#3

Nieprzeczytany post autor: bazar »

Nie kłade nigdy stopy tam jak jade i taki pomysł mi przyszedł . A ładnie wygląda jak sie drzwi otworzy:) Oczywiście można położyć niewidze problemu :) grubszej blachy nietrzeba , przecież nieprzedrzesz ją adidasem:P

Jey

Astro-maniak
Posty: 290
Rejestracja: 14 maja 2009, 23:15
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Jey »

Trochę to dziwne, bo jeśli:
bazar pisze:Nie kłade nigdy stopy tam jak jade
...to zakładanie czegoś takiego jaki ma sens? Ozdobny? Bo chyba nie po to się to montuje:
bazar pisze:A ładnie wygląda jak sie drzwi otworzy
To już wolałbym zrobić to z konkretniejszej blachy, najlepiej alu i wypolerować. Może nie koniecznie dokładnie z takim wyciętym wzorem (chodzi o sam kształt i materiał):

[External Link Removed for Guests]

Ale przynajmniej swoją funkcję by spełniała - czyli była by to prawdziwa - podstópka.
Mam nadzieję, że nie uznasz że się czepiam, po prostu takie jest moje zdanie na ten temat - jak coś robić do porządnie ;)
bordowy "bolid": [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;AstromaniaC

bazar

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 17 sty 2011, 19:37
Imię: Damian
Auto: Astra H
Silnik: 1.6 115 ps
Lokalizacja: Wadowice

#5

Nieprzeczytany post autor: bazar »

Luzik :) Dałem tylko pomysł . Wiadomo sa gusta i guściki . Ale można zrobić tak jak mówisz z grubszej blachy i ok , to już od fantazji zależy :P . Chodzi mi o to że można zrobić cos samemu i nietrzeba przepłacać . Pozdrawiam

ODPOWIEDZ