Kompletny sportowy wydech.

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
tiesto

Astro-maniak
Posty: 167
Rejestracja: 27 gru 2007, 0:06
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Koszalin-Słupsk
Kontakt:

#41

Nieprzeczytany post autor: tiesto »

he he he ok:-)Junior wybacz ale jest już pózno:-)a no i dzieki za douczenie z zakresu KOLEKTORÓW :-)

Mordoklej

Astro-maniak
Posty: 231
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:50
Imię: Jacek
Auto: Astra 2.2 SRI
Silnik: Z22SE
Lokalizacja: Northampton, UK
Kontakt:

#42

Nieprzeczytany post autor: Mordoklej »

Zmartwie Cie tiesto, ale jak masz Z16XE to Ci to pasowac nie bedzie.. to wyglada mi na czesc do Astry G z X16XEL jeżeli już :P

[ Dodano: 2008-01-13, 00:12 ]
Z ktorego roku masz Astre? Jak sprzed 2000 to masz szansę ;)
2004 VAUXHALL ASTRA G 2.2 SRI
PRODRIVE BODYKIT, SPRĘŻYNY APEX 35/35, FELGI 17 CALI Z VAUXHALL VECTRA ELITE, WYDECH IRMSCHER
OPONY HANKOOK VENTUS V12 EVO 215/40 R17 Y

dikser

Astro-maniak
Posty: 870
Rejestracja: 02 gru 2007, 23:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: radom
Kontakt:

#43

Nieprzeczytany post autor: dikser »

buhahaha,ale sie usmiałeem jak przeczytałem te ostatnie posty :lol: blingbling pod maska i już w portwelu lzej :mrgreen: jak masz 1.6 to zeczywiście nawskakuje ci koni pod maske jak to kupisz..... :> lepiej wez ten chajc,jedz do firmy tuningowej,przeprogramuj kompa,powiedz im zeby ci zrobili caly wydech z kwasowki -poczawszy na kolektorze a konczac na tlumiku koncowym i na tym zakoncz.to jest moja rada...bo nawet jak kupisz ten kolektor i zaluzmy ze on cos daje to twoj standartowy wydech i tak go stłumi wyjdzie z tego nic,albo co gorsza ubytek mocy... :roll:
nie ważne przy czym stoisz tylko jak tym jeździsz
[External Link Removed for Guests]

tiesto

Astro-maniak
Posty: 167
Rejestracja: 27 gru 2007, 0:06
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Koszalin-Słupsk
Kontakt:

#44

Nieprzeczytany post autor: tiesto »

Troche humoru jest i tutaj potrzebne,ale jak widzicie kazda z Waszych opini dodaje czegoś nowego - Mordoklej i dikser dzieki za doszkolenie:-)

ODPOWIEDZ