17 calowe felgi i 205/40

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Mordoklej

Astro-maniak
Posty: 231
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:50
Imię: Jacek
Auto: Astra 2.2 SRI
Silnik: Z22SE
Lokalizacja: Northampton, UK
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: Mordoklej »

Jak Ci wszystko pasuje to gratuluje udanego zakupu. U nikogo jeszcze dziewiatek nie widzialem bez przerobek wiec... czekamy na zdjecia!!

Znalazlem taki rodzynek na 16x9 kolach i do tego obnizony ale...
- po przerobkach nadkoli na tyle
- trze mu czasami w zakretach

Obrazek

Niestety nie podal jakie ma ET.. A wydawalo mi sie ze ET musi byc stosunkowo male zeby nie tarlo o inne elementy zawieszenia (mozna dac specjalne podkladki zeby ET zmniejszyc). A male ET z kolei oznacza ze kolo jeszcze bardziej wystaje na zewnatrz. Twoje ET jest duze wiec tym bardziej jestem zaskoczony ze weszlo.. No ale moze to dzieki faktowi ze kolo jest male i do tego opona ma ksztalt trapezu \_/ wiec rowniez zredukowana jest mozliwosc tarcia w porownaniu do opony o wlasciwym rozmiarze/ksztalcie |_|. Do tego samochod nie obnizony. :)

Szerokiej drogi i... KONIECZNIE DAJ ZDJECIA!! :D
2004 VAUXHALL ASTRA G 2.2 SRI
PRODRIVE BODYKIT, SPRĘŻYNY APEX 35/35, FELGI 17 CALI Z VAUXHALL VECTRA ELITE, WYDECH IRMSCHER
OPONY HANKOOK VENTUS V12 EVO 215/40 R17 Y

yoyo2o

#22

Nieprzeczytany post autor: yoyo2o »

mordoklej, na tej foci co dales to gostek ma na 100% dystanse pozakladane. Mi sie z tylu mieszcza bez problemu, ale jest blisko do przewodu od hamulca, lecz nie dotyka do niego. Co do obcierania to dociskalem go z tylu i nigdzie nie trze nawet przy duzym nacisku. Ja bede musial i tak dac dystanse z tylu i przodu. Poniewaz felgi maja od srodka specjalne wypustki na dystanse takie 5mm. Z tylu beda one po to, zeby kolo bylo docisniete do bebna, a nie trzymalo sie na samych srubach. Natomiast z przodu okazalo sie po zamontowaniu, ze te wypustki sa troche szersze niz to kolo do ktorego przykreca sie felge i zachacza o klocek hamulcowy i rzeba dac dystanse. Dystanse ze srubami juz zamowilem beda we wtorek i wtedy bede mogl zapodac jakies foto jak sie cale auto prezentuje na takich felach. W grudniu zakupie najprawdopodobniej juz zawieszenie sportowe i wtedy bedzie duzo lepiej. Po nowym roku spojlerki :D

[ Dodano: 2007-10-14, 20:54 ]
a tutaj macie jedno zdjecie. Jakosc kiepska bo z telefonu.
Obrazek[/img]

[ Dodano: 2007-10-14, 20:56 ]
Obrazek[/img]

[ Dodano: 2007-10-14, 20:56 ]
[img]http://[External Link Removed for Guests][/img]

[ Dodano: 2007-10-14, 21:00 ]
kurde moze teraz wejdzie [External Link Removed for Guests]

[ Dodano: 2007-10-14, 21:11 ]
i data na focie dziwna bo taka mam w telefonie :) Jestem ciekaw jak to sie bedzie komponowalo z tym zawieszeniem apex-a co podawalem wczesniej linka. Zastanawiam sie czy nie kupic innej zawieszki, ale z regulacja, zeby w odpowiednim momencie "osadzic" autko na kolach :D

Mordoklej

Astro-maniak
Posty: 231
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:50
Imię: Jacek
Auto: Astra 2.2 SRI
Silnik: Z22SE
Lokalizacja: Northampton, UK
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: Mordoklej »

Dzieki za fotke.. Mam nadzieje, ze bedziesz w stanie obnizyc nieco Astre zeby nie wygladala jak 4x4 to bedzie ladnie :) Te kola zdecydowanie wyrozniaja Astre od innych 8)
2004 VAUXHALL ASTRA G 2.2 SRI
PRODRIVE BODYKIT, SPRĘŻYNY APEX 35/35, FELGI 17 CALI Z VAUXHALL VECTRA ELITE, WYDECH IRMSCHER
OPONY HANKOOK VENTUS V12 EVO 215/40 R17 Y

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

felga fachowa ;) jak już obniżysz to też daj fote ;)
==========82%===========

yoyo2o

#25

Nieprzeczytany post autor: yoyo2o »

oczywiscie, ze dam fotki po zmianie zawieszenia, ale dam tez na dniach jak przyjda dystanse i zamontuje wszystkie kola. Mi tez sie podobaja te fele i wydaje mi sie, ze bedzie pofeska jak zmienie zawieszenie i doloze jakies ladne spoilery

ODPOWIEDZ