Dźwięk wydechu

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
morieris

Astro-maniak
Posty: 3359
Rejestracja: 20 wrz 2007, 21:09
Imię: Wojtek
Auto: F cabrio i G kombi
Silnik: X16SZ i 22DTR
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Natolin
Kontakt:

#71

Nieprzeczytany post autor: morieris »

Juniorq a co Ci tak zawiasy skrzypią ? :D :D a tak serio to fajnie brzmi :) Ja musze wreszcie zrobic onboarda u siebie w astrze :) Tyle ze u mnie gra bardziej dolot niż wydech :)
[External Link Removed for Guests]

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#72

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

slow pisze:przy onboardzie slychac glownie dolot
nie mam dolotu :)

dolot to fabryka (filtr tzw. sportowy:P - nie lubie tego określenia, ale nie smienia barwy dźwięku silnika)

ps. no wlasnie nie wiem co mi tak skrzypi.. czasem fotel, czasem jakiś plastik... a czasem właściciel ;) generalnie nie narzekam na autko.. jestem zadowolony... tylko szkoda, ze czas nie stoi w miejscu :(

Tomo

Astro-maniak
Posty: 1643
Rejestracja: 02 kwie 2009, 20:29
Imię: Tomek
Auto: Astra F Astra G
Silnik: X16SZ Z20LET
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

#73

Nieprzeczytany post autor: Tomo »

Nie wiedziałem gdzie napisać, a nie chciałem zakładać nowego tematu, więc napisałem tutaj.
Pilnie muszę wymienić tłumik środkowy i końcowy. środkowy dam orginalny, ale końcowy chciałbym jakiś inny wsadzić i pytanie moje tutaj jest takie czy miał ktoś do czynienia z tymi tłumikami
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

Chodzi mi o to czy znacie te firmy, jaki ewentualnie polecalibyście tłumik końcowy w cenie max. 220zł, chciałem przeznaczyć na to więcej pieniędzy, ale dzisiaj się okazało że środkowy też do wymiamy.
MOJA ASTRA [External Link Removed for Guests]

radekastra

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 15 mar 2009, 11:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: z Polski
Kontakt:

#74

Nieprzeczytany post autor: radekastra »

nie znam tych firm, z tego co oferujesz wziął bym ten rm motors z uwagi na to że wykonany jest z alu i nierdzewki, chociaż długo pozyje...

ODPOWIEDZ