Pomysły? rady?

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
psH

Pomysły? rady?

#1

Nieprzeczytany post autor: psH »

Mam zamiar kupić "nowego" Asterixa:

Astra II Heczbek 2/3d kolor: [ czarna perła lub kolorek taki jaki ma "maciek_m" ]

Moje pomysły na mały tuning to były: malutką lotkę na pupci, i bardzo delikatnie szybki przyciemnić coś ala: "samo ściemniające się szyby" Oczka Soczewkowe oszklone, Alusie, boczne progi, oraz zderzak przód i tył na cos ala: „ sport „ ale nie taki który by „ szurał „ po ziemi... i może jakiś tłumik ale spokojny i aby nie buczał nie lubie tego...
w środku zaś siedzenia kubełkowe i jakieś dobre audio, plus zmiana podświetlenia z tego "żółtawego" jak to widzicie może macie jakieś inne pomysły bądź wiecie dokładnie jakie „akcesoria" by pasowały chodzi mi o to co wymieniłem i nie tylko mile widziane zdjęcia i linki.J

Przepraszam ale ja z Tuningu jestem totalny żółtodziób i dlatego proszę Was o pomoc

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#2

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

a więc tak... tuning dzieli sie na wizualny i mechaniczny, z czego wizualny dzieli sie zkolei na zewnętrzny i wewnętrzny ..


moje zdanie jest takie... zajmij się małymi modyfikacjami pod maską... + zmiana grila + obniżenie + tłumik i do tego.. zajmij się małą zmianą wnętrza... + ciemne szybki a ... ten motyw z "samo sciemniającymi sie szybami" to fotochromy ;) i uwierz , że nie stać Cie bedzie na taki bajer.. zobacz ile okulary kosztują z fotochromami :) do 1000 zł za dwa małe szkiełka ;), aż strach się bać co to by było zrobić wszystkie szyby .... fotochromem ;)

psH

#3

Nieprzeczytany post autor: psH »

wiem mam na nosie fotochromy zapłaciłem 430 zł za szkła + oprawki :P wiem że drogie chodziło mi żeby to było lekkie przyciemnienie po prostu :P pod maską też chciałem dodać mocy a obniżać to myślę nad tym ale mowie że nie chce szurać po asfalcie i chce jeździć spokojnie że o nic nie zahaczę :P

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#4

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

obniżyć 30/30 bez zmiany ospojlerowania, to ty nie wiesz że astry mają bardzo ładne ospojlerowanie jak i sprzet grający na standardzie ? - trzeba tylko umieć to... uwypuklić :) a tym Wyostrzeniem tych walorów a zwłaszcza zewnętrznych to obniżenie, zmiana grila na kamei... i ciemniejsze szybki :)

Answer

Astro-maniak
Posty: 177
Rejestracja: 21 gru 2006, 22:40
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ciechocinek
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Answer »

kup OPC jak masz kase, ten Twoj "maly" tuning to pare tysi i duzo roboty, co tu Ci doradzac - wymieniles tyle pozycji ze to musi tworzyc jakas calosc ktora przede wszystkim musi odpowiadac Tobie wiec bez sensu zeby Ci tu wklejac linki progow czy lotek czy czegokolwiek, rzuc okiem na moje auto, mam wiekszosc tych elementow ktore wymieniles

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

fakt opc było by idealne tylko jest małe ale: ciężko dostać opc w polsce nie zajechanie albo nie bite :/ na ATT kolo już od dłuższego czasu szuka i nie ma nic ciekawego :/

psH

#7

Nieprzeczytany post autor: psH »

Wiem że parę pensji na to pójdzie i to z hukiem, ale to nie będzie tak na "hop siup" tylko powoli coś dokładać bo jak wszystko tak naraz to krócej będzie trwać ten stan w duszy który można nazwać „podnieceniem” :P powoli będę dodawać coś nowego będzie całość :) Najlepiej jak już kupie Asterixa będę czegoś szukał jak znajdę będę wrzucać link i ocenicie czy będzie to pasować :)

[ Dodano: 2007-02-11, 13:55 ]
A taka Astra OPC w jakich cenach chodzi ??

Answer

Astro-maniak
Posty: 177
Rejestracja: 21 gru 2006, 22:40
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ciechocinek
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: Answer »

psH pisze:[ Dodano: 2007-02-11, 13:55 ]
A taka Astra OPC w jakich cenach chodzi ??
hmm planujesz takie wielkie zmiany a niechce Ci sie wejsc na allegro i wpisac astra opc ?
Sa dwie dobre jedna za 22tys druga chyba 24tys. Zalezy jaka chcesz moc bo one sa w dwoch wersjach 160 i 200km wiec troche na paliwko Ci pewnie pojdzie, jak chcesz kupic jakis "spokojnieszy" silnik to z opc daj spokoj, no a obserwowanie jak auto rosnie w modyfikajce rzeczywiscie jest satysfakcjonujace :)

psH

#9

Nieprzeczytany post autor: psH »

Zaraz jak napisałem odwiedziłem allegro i szukałem tak jak szukałem wcześniej - bezsensowny post przepraszam :/

Frod

#10

Nieprzeczytany post autor: Frod »

Czytając to wlasnie mialem napisac, ze duzo chcesz zrobic a to duzo kosztuje i jak juz inni napisali, czy nie lepiej kupic OPC? Oszacuj mniej wiecej ile wyniesie tuning i zdecydujesz. Czasami z tuningiem kojarzy sie slomiany zapał, bo potem żal na to i tamto. Jak juz kupisz OPC to frajda gwarantowana a i tam mozna sie tez troche pobawic w wizual.

Zablokowany